двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини біатлону

Завершився чемпіонат Європи з біатлону: де Україна

Жіночої гонкою переслідування в Білорусі завершився Відкритий чемпіонат Європи з біатлону. Краща з українок, Анастасія Меркушина фінішувала на 8-му рядку.

Решта біатлоністок нашої збірної фінішували за межами десятки. Валя Семеренко - 13-а, Віта Семеренко - 16-а, Надія Бєлкіна - 19-я.

Юлія Журавок

ФБУ

Раніше в чоловічому пасьютi українець Руслан Ткаленко здійснив прорив, відігравши 17 місць.

За підсумками континентальної першості Україна посіла 5-е місце з 8 команд, які завоювали медалі. Єдина нагорода на рахунку Юлії Журавок. 24-річна сумчанка взяла "срібло" в гонці переслідування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські біатлоністи не зуміли поборотися за медалі в спринті чемпіонату Європи. Кращий результат серед наших спортсменів показав Дмитро Підручний, який фінішував в топ-20 змагань.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".