''Застрелився'': на Кубку світу з біатлону прогриміла сенсація

66,9 т.

Француз Мартен Фуркад виграв гонку переслідування другого етапу Кубка світу в австрійському Хохфільцені. Один з фаворитів змагань Йоханесс Бе провалив виступ, фінішувавши 9-м.

Норвежський біатлоніст впевнено стартував у гонці, проте три промахи в другій стрільбі викинули його з боротьби за п'єдестал, дозволивши Мартену Фуркаду виграти гонку. Друм до фінішу прийшов німець Арнд Пайффер, всього на три секунди випередивши представника Норвегії Ветле-Сьястада Крістенсена.

Читайте: Програш Фуркада: результати спринту на Кубку світу з біатлону

Мартен Фуркад

Українські біатлоністи знову залишилися без медалей. Дмитро Підручний фінішував - 26-м, а Артем Прима, який допустив три промахи на останній стійці, завершив гонку на 46-му місці.

Нагадаємо, що в жіночій гонці переслідування, яка також відбулася 15 грудня, єдина представниця України Олена Підгрушна провалила стрільбу і зійшла з дистанції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, олімпійський чемпіон Себастьян Самуельсон порадив росіянину Олександру Логінову завершити кар'єру після скандалу на Кубку світу в Хохфільцені.