двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини біатлону

Відбувся чоловічий спринт Кубка світу з біатлону: де Україна

Чоловічим спринтом на 10 км у німецькому місті Рупольдинг стартував п'ятий етап Кубка світу з біатлону 2018/2019. Кращий із українців Дмитро Підручний посів 20-те місце.

Наш співвітчизник демонстрував непогану швидкість і після першого вогневого рубежу був 11-м, але промах на стійці відкинув його на межи першої двадцятки.

Решта біатлоністiв збірної України розташувалися нижче сорокового місця: Артем Прима — 45-й, Артем Тищенко — 53-й, Сергій Семенов — 74-й.

Перемогу здобув Йоханнес Тінгнес Бьо зі збірної Норвегії. Незважаючи на штрафне коло, він показав час 22:56,3 секунди. Його брат Тар'єй взяв срібну медаль. Норвежець без промахів поступився Йоханнесу на 7,9 секунди.

"Бронза" у німця Бенедикта Долля — господар траси промазав один раз і програв ходом Бьо-молодшому 10,5 секунди.

Спочатку спринт повинен був пройти 16 січня, але через сильний снігопад у Німеччині гонку перенесли на один день.