Конкурс

/Новини біатлону

Українська біатлоністка стала віце-чемпіонкою Європи

18.7тЧитати матеріал російською

Українська біатлоністка Юлія Журавок завоювала срібну медаль індивідуальної гонки чемпіонату Європи, який проходить у Білорусі. Наша спортсменка поступилася 30 секундами шведці Ханні Еберг.

Українка відзначилася не тільки гарним ходом, а й успішною стрільбою. Журавок припустилася всього одного промаху на другому вогневому рубежі.

Третє місце завоювала представниця Білорусі Ірина Кривко.

Юлія Журавок

biathlon.com.ua

Решта українок не зуміли поборотися за медалі чемпіонату Європи. Валентина Семеренко з чотирма промахами показала 11-й результат, Анастасія Меркушина стала 18-ю, Ольга Абрамова прийшла до фінішу 47-ю, а сім промахів дозволили Віті Семеренко зайняти лише 51-ю позицію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український біатлоніст Сергій Семенов зумів фінішувати на дев'ятому місці в індивідуальній гонці чемпіонату Європи, який стартував у Білорусі.

Нашому спортсмену вдалося зробити своєрідний подвиг, адже по ходу він допустив одразу чотири промахи.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".