Українська біатлоністка стала віце-чемпіонкою Європи

36,4 т.

Українська біатлоністка Юлія Журавок завоювала срібну медаль індивідуальної гонки чемпіонату Європи, який проходить у Білорусі. Наша спортсменка поступилася 30 секундами шведці Ханні Еберг.

Українка відзначилася не тільки гарним ходом, а й успішною стрільбою. Журавок припустилася всього одного промаху на другому вогневому рубежі.

Третє місце завоювала представниця Білорусі Ірина Кривко.

Читайте: Українець переміг у "Гонці легенд", обійшовши "Короля біатлону"

Решта українок не зуміли поборотися за медалі чемпіонату Європи. Валентина Семеренко з чотирма промахами показала 11-й результат, Анастасія Меркушина стала 18-ю, Ольга Абрамова прийшла до фінішу 47-ю, а сім промахів дозволили Віті Семеренко зайняти лише 51-ю позицію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український біатлоніст Сергій Семенов зумів фінішувати на дев'ятому місці в індивідуальній гонці чемпіонату Європи, який стартував у Білорусі.

Нашому спортсмену вдалося зробити своєрідний подвиг, адже по ходу він допустив одразу чотири промахи.