Українки провели блискучу гонку на Кубку світу з біатлону

57,9 т.

Чотири українські біатлоністки увійшли в топ-20 кращих у спринті на етапі Кубка світу в чеському Нове-Мєсто.

Всього за крок від квіткової церемонії зупинилася Віта Семеренко, яку десяті секунди відділили від шостого місця в гонці. Капітан збірної України Олена Підгрушна, незважаючи на один промах, показала 13-й результат. Анастасія Меркушина відстрілялася чисто, але прийшла до фінішу 14-ю, а Валя Семеренко замкнула топ-15 кращих спортсменок.

Ще одна українка Юлія Джима повернулася після хвороби і фінішувала лише 41-ю.

Читайте: "Важко бачити": норвезькі біатлоністи "наїхали" на допінгіста з РФ

Лідером гонки стала норвежка Марті Олсбі Ройселанд, випередивши на 4,5 секунди німкеню Лауру Дальмаєр і на 6,2 секунди – словачку Пауліну Фіалкову.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у спринтерській гонці етапу Кубка світу в чеському Нове-Мєсто один із фаворитів - француз Мартен Фуркад завалив стрільбу, допустивши 4 промахи, і в підсумку фінішував 43-м. "Золото" змагань виборов норвежець Йоханесс Бе.