футболки з логотипом Obozrevatel Взяти участь

/Новини біатлону

Українець увійшов у топ-6 на Кубку світу з біатлону

4.8тЧитати матеріал російською

У словенському містечку Поклюка перенесеною індивідуальною гонкою серед чоловіків на 20 км продовжився 1-й етап Кубка світу з біатлону. Сергій Семенов став кращим у збірній України, фінішувавши на шостому місці.

30-річний уродженець Чернігова продемонстрував ідеальну стрілянину, що забезпечило йому високе місце у підсумковому протоколі.

Сергій Семенов

UA:Біатлон

Решта наших співвітчизників показано такі високі результати: Артем Прима — 21-й, Артем Тищенко — 31-й і Віталій Кільчицький — 74-й.

UA:Біатлон

Перемогу здобув чинний володар Великого кришталевого кубка Мартен Фуркад. Друге місце — у Йоханнеса Кюна. Символічну "Бронзу" здобув Симон Едер.

74. Віталій Кільчицький (0 + 2 + 0 + 1) +5: 41,9

Кубкові змагання продовжаться о 15:15 жіночою "індивідуалкою". Зазначимо, що в цій гонці не побіжить лідер збірної України.

Декілька днів тому на 1-му етапі КС із біатлону Анастасія Меркушина та Артем Тищенко чудово провели індивідуальну змішану естафету, завоювавши бронзові нагороди.

У класичній змішаній естафеті наша команда у складі Віти Семеренко, Олени Підгрушної, Сергія Семенова та Артема Прими на трасі у Поклюці зайняла лише дев'яту сходинку із 19 команд.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".