Українець увійшов у топ-6 на Кубку світу з біатлону

11,8 т.

У словенському містечку Поклюка перенесеною індивідуальною гонкою серед чоловіків на 20 км продовжився 1-й етап Кубка світу з біатлону. Сергій Семенов став кращим у збірній України, фінішувавши на шостому місці.

30-річний уродженець Чернігова продемонстрував ідеальну стрілянину, що забезпечило йому високе місце у підсумковому протоколі.

Решта наших співвітчизників показано такі високі результати: Артем Прима — 21-й, Артем Тищенко — 31-й і Віталій Кільчицький — 74-й.

Перемогу здобув чинний володар Великого кришталевого кубка Мартен Фуркад. Друге місце — у Йоханнеса Кюна. Символічну "Бронзу" здобув Симон Едер.

Кубкові змагання продовжаться о 15:15 жіночою "індивідуалкою". Зазначимо, що в цій гонці не побіжить лідер збірної України.

Читайте: 1-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Декілька днів тому на 1-му етапі КС із біатлону Анастасія Меркушина та Артем Тищенко чудово провели індивідуальну змішану естафету, завоювавши бронзові нагороди.

У класичній змішаній естафеті наша команда у складі Віти Семеренко, Олени Підгрушної, Сергія Семенова та Артема Прими на трасі у Поклюці зайняла лише дев'яту сходинку із 19 команд.