Україна драматично упустила медаль на Кубку світу з біатлону

11,3 т.
Віта Семеренко

На 3-му етапі Кубка світу з біатлону, який в ці дні проходить у французькому Ансі завершилася гонка переслідування на 10 км у жінок. Віта Семеренко, яка напередодні взяла "бронзу" в спринті , могла повторити свій успіх, але зайняла лише восьме місце.

31-річна спортсменка блискуче провела перші три вогневі рубежі, до останньої стрільби зберігаючи шанси на найвищі нагороди. Однак друга стійка стала справжньою драмою для української біатлоністки. Віта зробила три (!) промаха, позбавивши себе гарантованої медалі.

Читайте: Де дивитися 3-й етап Кубка світу з біатлону: результати і розклад трансляцій

Друга близнючка Семеренко продемонструвала відмінну гонку. Валя зробила лише один неточний постріл і в підсумковому протоколі опинилася дев'ятій.

Ще дві біатлоністки збірної України фінішували на межі першої тридцятки. Анастасія Меркушина - 28-я, а Олена Підгрушна 30-я.

Суботня програма 3-го етапу продовжиться чоловічою гонкою переслідування. Початок о 15:45.

Раніше жіноча збірна України провела справжній фурор на Кубку IBU, домігшись історичного результату.