Чемпіонат Європи з біатлону: українця позбавили медалі

31,6 т.

Український біатлоніст Артем Прима в останній момент втратив бронзову медаль у спринтерській гонці чемпіонату Європи, який проходить у Ріднау. Наш співвітчизник довгий час був головним претендентом на нагороду, однак болгарин Красимір Анєв, який стартував під пізнім 104-м номером, випередив Приму на 12 секунд.

Прима був точний на обох вогневих рубежах, але не зміг стабільно показати себе на трасі. Як підсумок, за останні півтора кілометра дистанції Артем програв 28 секунд переможцю гонки Андреюсу Расторгуєвсу. При цьому у кінцівці заїзду Приму випередив ще й норвежець Богетвейт, відправивши українця на п'яте місце.

Читайте: Де дивитися чемпіонат Європи з біатлону: результати, розклад трансляцій

Відзначимо, що в топ-10 увійшов ще один представник жовто-синьої збірної Дмитро Підручний, який фінішував восьмим.

Як повідомляв "Обозреватель", жіноча індивідуальна гонка на чемпіонаті Європи з біатлону завершилася драмою для України.