Конкурс

/Новини біатлону

Біатлоніст збірної України здійснив прорив на чемпіонаті Європи

10тЧитати матеріал російською

У Білорусі в рамках чемпіонату Європи з біатлону завершилася гонка переслідування серед чоловіків. Кращим серед українців став Руслан Ткаленко - 15-е місце.

Руслан Ткаленко

ФБУ

26-річний уродженець Миколаївки (Сумська область) стартував 33-м, і не дивлячись на 450 штрафних метрів, зміг відіграти 17 позицій.

Решта біталоністiв збірної України фінішували за межами першої двадцятки. Артем Прима 27-й, Сергій Семенов 37-й.

Дмитро Підручний, який напередодні показав хороший результат в спринті, на гонку не вийшов через проблеми зі здоров'ям.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з біатлону у складі Анастасії Меркушіної, Віти Семеренко, Сергія Семенова та Артема Прими провалила виступу на чемпіонаті Європи. Наша команда, яка мала хороші шанси завоювати "срібло", фінішувала сьомою в змішаній естафеті.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".