Українки провели чудову гонку переслідування на Кубку світу з біатлону

11.5тЧитати новину російською

У норвезькому містечку Холменколлені в рамках 9-го етапу Кубка світу з біатлону завершилася жіноча гонка переслідування. Українські біатлоністки показали шикарний результат, поліпшивши свої позиції у порівнянні зі спринтом.

Для Юлії Джими, яка стартувала 13-ю, лише перший вогневий рубіж пройшов невдало. 26-річна киянка допустила два промахи, після чого відкотилася на 21-у позицію. Такий невдалий початок розлютив нашу співвітчизницю, і вона три стрільби, які залишилися, провела ідеально, що в сукупності з відмінною швидкістю дозволило їй фінішувати на одинадцятому місці.

Анастасія Меркушина завершила гонку 36-ю, відігравши 18 місць, Ольга Абрамова - 38-а (прогрес: 4 позиції).

біатлон

У суботу, 18 березня, програма норвезького етапу продовжиться чоловічою гонкою переслідування. Початок о 16:00

Нагадаємо, що раніше три українки показали ідеальну стрілянину в спринті.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "Обозреватель".