Збірна України увійшла в топ-10 чоловічої естафети Кубка світу з біатлону

4,8 т.

В австрійському Хохфільцені завершився другий етап Кубка світу з біатлону. Заключною гонкою стала чоловіча естафета, в якій збірна України потрапила в топ-10, фінішувавши 9-ою.

Сергій Семенов з шести патронів закрив 5 мішеней і повернувся на трасу 13-м, відстаючи від першого місця на 13 секунд. Ходом наш лідер відіграв дві позиції, а ідеальна стрілянина на стійці і зовсім зробила українця 5-м. На трасі Сергій обійшов росіянина Волкова, передавши естафету Олександру жирних четвертим, програючи перший латишеві всього 7.9 секунд.

Читайте: 2-й етап Кубка світу з біатлону: всі результати

Два промахи Олександра Жирного на "лежанні" відкинули Україну на 7-е місце, а на лижні другий номер "синьо-жовтих" пропустив ще двох суперників. Стоячи Саша використовував два доппатрона і повернувся в першу сімку.

Читайте: Україна видобула "золото" на Кубку Європи з біатлону

Артем Прима прийняв естафету дев'ятим, маючи в пасиві +57 секунд до лідера. Перший постріл на лежанні українцеві не вдався, але наступні 5 патронів ідеально зайшли в ціль. До стійки Прима приїхав 8-му і, завдяки бездоганній стрільбі, зумів зберегти свою позицію.

Читайте: Збірна Росії встановила антирекорд Кубка світу з біатлону

Останнім від збірної України на трасу вийшов Дмитро Підручний. Ривок Прими дозволив нашому четвертому номеру прийняти естафету 7-м. Ходом Підручний пропустив вперед швейцарця, однак вибивши 5 з 5 зумів повернути загублену позицію. На жаль, стрільба стоячи стала ахіллесовою п'ятою Дмитра. Навіть з трьома доппатронами він не зумів закрити п`ять мішеней і був змушений йти на штрафне коло. У підсумку, наша команда приїхала дев'ятою. Переможцем гонки стала команда Росії, другими стали норвежці, а третьою фінішувала Франція. Нагадаємо, напередодні жіноча збірна України завоювала "бронзу" в естафетній гонці.