Українки залишилися без медалей на чемпіонаті світу з біатлону

1,7 т.

У неділю, 13 березня, на чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в норвезькому Холменколлені, відбулася гонка з масовим стартом у жінок. Наші спортсменки в останній день змагань так і не змогли здобути хоч одну медаль.

Від Олени Підгрушної після провального спринту і невдачі в естафеті чекали успіху в останній контактній гонці світової першості. Однак наш лідер і в мас-старті не змогла проявити себе, зробила два промахи і фінішувала лише 18-ою.

дивіться: Тріумф дня. Український біатлоніст створив сенсацію на чемпіонаті світу

Після другої стрільби випала з медальної гонки і Юлія Джима. Киянка зробила три неточних постріли і завершила бій 25-ою.

Єдиною, хто тримався до останнього стала Ірина Варвинець, але одна незакрита мішень на першій стійці позбавила 23-х річну біатлоністку всіх шансів на подіум. Підсумок - 16-е місце.

Валентина Семеренко перетнула фінішну лінію 26-ою (3 промахи).

Читайте: Лідер збірної Росії зробив негарний вчинок на чемпіонаті світу з біатлону: відео моменту