Українець фінішував у топ-20 драматичних гонок на Кубку світу з біатлону

1.9тЧитати новину російською

В італійському Антхольц-Антерсельві відбулася напружена чоловіча гонка переслідування 6-го етапу Кубка світу з біатлону. Кращим у пасьют серед українців став Сергій Семенов. Капітан збірної України допустив три промахи, фінішувавши в підсумку лише 19-м. Ще три українця завершили гонку за межами топ-20. Олександр Жирний показав 24-й результат, Артем Прима приїхав 36-м, а Віталій Кільчицький виявився 39-м.

Переможцем гонки став росіянин Антон Шипулін. Німець Симон Шемпа, до останньої стрільби йде першим, завоював "срібло", а бронзова медаль дісталася норвежцю Йоханнесу Бе, який в божевільній боротьбі випередив француза Мартена Фуркада.

У неділю, 24 січня, етап в Антхольці завершиться естафетами. О 12:30 на старт вийдуть дівчата, а о 15:40 в бій кинуться чоловіки. Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що українка Валя Семеренко зробила міні-сенсацію в жіночій гонці переслідування.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "Обозреватель".