Українка завоювала медаль у стартовій гонці чемпіонату Європи з біатлону

26,3 т.
Анастасія Меркушина

Українка Анастасія Меркушина здобула бронзову медаль в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону, який 25 січня стартував у польському містечку Душніки-Здруй.

Наша співвітчизниця показала хорошу швидкість на трасі, проте єдиний промах на чотирьох вогневих рубежах не дозволив 22-річній сумчанці поборотися за "золото". В результаті Меркушина фінішувала третьою, відставши всього на 1,2 секунди від другого місця.

Читайте: Де дивитися чемпіонат Європи з біатлону: розклад трансляцій

Спорт-Експрес - Анастасія Меркушина

Переможницею гонки стала досвідчена росіянка Ірина Старих. За нею в підсумковому протоколі розташувалася ще одна представниця РФ - Світлана Слєпцова.

Ще дві біатлоністки збірної України - Юлія Журавок та Яна Бондар - не зуміли пробитися в топ-10, фінішувавши у другій десятці. Вони стали 11-ю і 14-ю відповідно.

Наступні комплекти нагород на чемпіонаті Європи в Польщі будуть розіграні в п'ятницю, 27 січня. Тоді відбудуться чоловічі й жіночі спринти.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україні не вистачило кілька секунд до медалі на Кубку світу з біатлону в італійському Антхольц-Антерсельві.

Читайте: 6-й етап Кубка світу з біатлону: результати і звіти

Напередодні Україна посіла перше місце на Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед паралімпійців.