Збірна України з баскетболу влаштувала неймовірну рубку на Універсіаді-2017

18,0 т.

Збірна України з баскетболу зазнала першої поразки на Універсіаді-2017, яка проходить у Тайбеї (Тайвань). "Жовто-сині" влаштували на паркеті справжню зарубу, проте в підсумку все ж програли Литві в четвертому турі з рахунком 71:76.

Обидві команди з перших хвилин зустрічі подарували глядачам відкритий баскетбол. Українці і литовці обмінювалися результативними атаками, не дозволяючи одна одній піти у відрив. У результаті за підсумками двох чвертей найсильнішого визначити не вдалося - гравці пішли в роздягальні при нічийному рахунку 44:44.

Читайте: Збірна України з баскетболу здобула розгромну перемогу на Універсіаді-2017

У третій і четвертій десятихвилинках баскетбольні "гойдалки" продовжились. Підопічні Валерія Плеханова зусиллями В'ячеслава Петрова і Володимира Шевченка постійно тримали прибалтів у напрузі. Однак у самій кінцівці "жовто-сині" все ж дозволили литовцям піти в мінімальний відрив і виграти зустріч.

У заключному, п'ятому турі збірна України зіграє з командою Ізраїлю. Зустріч відбудеться в п'ятницю, 25 серпня.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України обіграла Росію в третьому турі на Універсіаді.