планшету на Android Взяти участь

/Баскетбол

Збірна України 3х3 програла в 1/4 фіналу престижного турніру

Читати матеріал російською

Збірна України з баскетболу 3х3 у складі Дмитра Ліповцева, Максима Закурдаєва. Олександра Кольченко та Антона Рочняка зазнала поразки на престижному турнірі Limassol Challenger, який в ці дні пройшов на Кіпрі.

Команда Олега Юшкіна поступилася в 1/4 фіналу команді "Humpolec" з рахунком 12:10.

Суперники першими відкрили рахунок і повели у зустрічі. Українці намагалися наздогнати своїх опонентів, але не змогли використати головна зброя нашої команди - триочкові кидки. Через сильний вітер результативність атак з дальньої дистанції мала незвично низький відсоток.

Нагадаємо, що на чвертьфіналі Кубка світу з баскетболу 3х3 збірна України також зупинилася в чвертьфіналі.