/ Баскетбол

"Запоріжжя" та "Миколаїв" видали трилер у Суперлізі Парі-Матч

4.3т
Читати матеріал російською

БК "Запоріжжя" і МБК "Миколаїв" видали неймовірний матч у регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч.

На паркеті палацу спорту "Юність" запорожці за підтримки своїх уболівальників здобули важку перемогу – 104:99.

Матч виявився примітний тим, що підопічні Валерія Плеханова вели в рахунку аж до шостої хвилини заключної чверті. "Запоріжжя" з перших хвилин позначили свою перевагу, зробивши ривок 10:2.

Запоріжжя – Миколаїв

ФБУ

На початку другої чверті гості відстали на 13 очок, однак своєчасний тайм-аут від Віталія Чернія дозволив "корабелам" повернутися в гру. "Миколаєву" перед великою перервою вдалося до мінімуму скоротити відставання, проте 15 хвилин відпочинку пішли на користь запорожцям.

Друга половина почалася з ривка господарів "+13", але при цьому вони примудрилися розгубити свою перевагу в рахунку і дали "корабелам" вийти вперед. Заключні дві хвилини перетворилися в гру нервів, які завершилися овертаймом.

Додаткова п'ятихвилинка завершилася перемогою господарів завдяки точним влучанням Джервона Пресслі.

БК "Запоріжжя" – МБК "Миколаїв" 104:99 ОТ (30:21, 24:29, 17:12, 18:27, 15:10)
"Запоріжжя": Сталлворт (25+6 підбирань +4 передачі), Рендольф (21+6 підбирань +5 втрат), Мироненко (8), Шевченко (15+11 підбирань), Преслі (23+13 підбирань +3 блок-шоти ) - старт; Липовцев (1), Кожем'якін (5+3 передачі), Титов, Міхєєв, Сандул (6+4 підбирання).
"Миколаїв": Зотов (14+5 підбирань), Пітерсон (39+9 підбирань +7 передач +5 перехоплень +4 втрати), Луценко (14+4 підбирання), Онуфрієв (12+4 блок-шоти), Адедіран (10+8 підбирань +3 блок-шоти) - старт; Хохоник (2+4 підбирання), Давидюк (1), Юрченко (5), Приймак (2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федерація баскетболу України презентувала яскраве промо Матч зірка Суперліги Парі-Матч.

Хто з ким зустрічається в українському спорті, дізнавайся у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".