"Запоріжжя" та "Миколаїв" видали трилер у Суперлізі Парі-Матч

Запоріжжя – Миколаїв

БК "Запоріжжя" і МБК "Миколаїв" видали неймовірний матч у регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч.

На паркеті палацу спорту "Юність" запорожці за підтримки своїх уболівальників здобули важку перемогу – 104:99.

Матч виявився примітний тим, що підопічні Валерія Плеханова вели в рахунку аж до шостої хвилини заключної чверті. "Запоріжжя" з перших хвилин позначили свою перевагу, зробивши ривок 10:2.

Читайте: "Київ-Баскет" обіграв "Дніпро": результати Суперліги Парі-Матч 16 січня

На початку другої чверті гості відстали на 13 очок, однак своєчасний тайм-аут від Віталія Чернія дозволив "корабелам" повернутися в гру. "Миколаєву" перед великою перервою вдалося до мінімуму скоротити відставання, проте 15 хвилин відпочинку пішли на користь запорожцям.

Друга половина почалася з ривка господарів "+13", але при цьому вони примудрилися розгубити свою перевагу в рахунку і дали "корабелам" вийти вперед. Заключні дві хвилини перетворилися в гру нервів, які завершилися овертаймом.

Додаткова п'ятихвилинка завершилася перемогою господарів завдяки точним влучанням Джервона Пресслі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федерація баскетболу України презентувала яскраве промо Матч зірка Суперліги Парі-Матч.