Захисник збірної України допоміг своїй команді здобути важку перемогу в NCAA

1.6тЧитати новину російською

Атакуючий захисник "Канзасу" Святослав Михайлюк допоміг своїй команді здобути важку перемогу в Національній студентській лізі США (NCAA) над "Айовою Стейт" - 83:77.

20-річний баскетболіст збірної України вийшов у стартовій п'ятірці та провів на майданчику 36 хвилин. За цей час вихованець "Черкаських Мавп" зумів набрати 10 очок (2/2 двоочкових, 2/6 триочкових), зробив один підбір, віддав дві результативні передачі, а також зробив одне перехоплення. У пасиві Свята дві втрати і три персональних фолу.

Таким чином Михайлюк перервав серію своїх невдалих ігор. В останніх трьох матчах українець набрав в цілому 4 очка, хоча і регулярно перебував на паркеті більше 30 хвилин.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що український баскетболіст встановив історичне досягнення в США.

Читайте всі новини по темі "NCAA" на сайті "Обозреватель".