/ Баскетбол

Упевнені перемоги "Дніпра" і "Запоріжжя": результати Суперліги Парі-Матч 9 листопада

5.6т Читати матеріал російською

Віце-чемпіон України "Дніпро" без проблем розібрався з "Миколаєвом" у Суперлізі Парі-Матч з рахунком 74:65. Незважаючи на важкий графік і непросту гру в Кубку Європи ФІБА, підопічні Дениса Журавльова знайшли в собі сили обіграти гостей з півдня країни.

На початку зустрічі господарі заволоділи комфортною перевагою і контролювали хід поєдинку, залишивши "Миколаєву" роль наздоганяючого. Дніпряни знайшли свою гру, не даючи супернику шансів на успіх. Лише двічі "корабелам" вдалося зрівнятися з командою Журавльова за кількістю очок, проте "Дніпро" тут же збирався і відривався від гостей.

Незважаючи на те, що віце-чемпіон України практично не давав суперникові шансів на успіх, на велику перерву господарі йшли з випередженням всього на 5 балів.

У третій десятихвилинці "Дніпро" продовжував домінувати на паркеті завдяки результативним діям Тимофієнка і Закуртаєва. Навіть настанови Чернія та атаки Зотова не допомогли "Миколаєву" дати гідну відсіч супернику.

У підсумку дніпряни збільшили свою перевагу до 10 балів і не дозволили господарям повернути інтригу в протистояння.

Також варто відзначити дебют у складі "Дніпра" Кирила Фесенка, який зовсім недавно приєднався до української команди після тривалого відновлення. Екс-гравець НБА набрав 9 очок у протистоянні.

ФБУ

"Дніпро" – "Миколаїв" 74:65 (15:11, 20:19, 19:12, 20:23)

"Дніпро": Тимофеєнко 23 + 4 підбирання + 4 перехоплення, Закурдаєв 9 + 3 підбирання + 2 передачі – 2 втрати, Ревзін 5 + 5 підбирань, Вільховецький 5, Кушніров 0 – старт, Фесенко 9 + 6 підбирань + 2 перехоплення, Сізов 7 + 4 підбирання, Шундель 7 – 3 втрати, Мішула 6 + 2 підбирання + 2 передачі + 2 перехоплення – 2 втрати, Натяжко 3, Кожемякін 0

"Запоріжжя": Анікієнко 8 + 6 підбирань, Жуковський 6 + 5 підбирань – 5 втрат, Мусієнко 2, Онуфрієв 0 – старт, Попов 17 + 6 підбирань + 3 передачі, Приймак 12 + 8 підбирань – 3 втрати, Адедиран 8 + 5 підбирань – 3 втрати, Хохоник 7, Тонченко 0 + 3 передачі + 3 підбирання, Бобров 0

У паралельному поєдинку "Запоріжжя" обіграло "Політехнік" із рахунком 74:95. Лідери першого кола чемпіонату України не дозволили харків'янам здобути першу перемогу в нинішньому сезоні.

Почали матч господарі дуже впевнено і практично всю першу чверть домінували на паркеті. Лише в середині десятихвилинки "Запоріжжю" вдалося завершити кілька результативних атак і вийти вперед, проте "Політехнік" швидко повернув собі перевагу.

Проваливши старт другої чверті, підопічні Плеханова зуміли зібратися і до великої перерви вийшли в лідери. Не останню роль у цьому ривку відіграв Кіндал, який приніс своїй команді 9 очок.

Після перерви запоріжці істотно додали, залишивши суперника далеко позаду. "Політехнік" шукав способи скоротити відставання від гостей, однак гравці Плеханова повністю контролювали події на паркеті. Після невдалих спроб повернутися в гонку за лідерство харків'яни змушені були змиритися з перевагою "Запоріжжя".

"Політехнік" – "Запоріжжя" 74:95 (20:19, 21:24, 16:26 17:26)

"Політехнік": Козлов 20 + 5 підбирань – 8 втрат, Девіс 17 + 7 передач + 6 підбирань – 4 втрати, Кромер 11 – 6 втрат, Чугунов 7 + 5 підбирань – 3 втрати, Рочняук 7 + 6 підбирань + 2 передачі – старт, Колотілов 10, Кузнецов 2, Савченко 0, Павленко 0

"Запоріжжя": Хілл 24 + 9 підбирань + 2 перехоплення + 2 блок-шота, Холтон 13 + 3 підбирання + 3 передачі, Мироненко 8 + 3 підбирання + 2 перехоплення, Кондраков 8 + 6 передач + 3 перехоплення, Преслі 1 – 3 втрати – старт, Трент 19 + 4 передачі + 4 перехоплення, Овдеєнко 10, Буц 7 + 5 підбирань, Тарасенко 3 + 7 підбирань + 2 передачі, Теряник 2

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" поступився "Хіміку" на останній секунді в Суперлізі Парі-Матч.

Найкрасивіші дівчата у нас в Instagram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".