Українські клуби переможно стартували в Кубку Європи ФІБА

9,2 т.

У середу, 3 жовтня, в Європі стартував 2-й кваліфікаційний раунд Кубка Європи ФІБА. В одному з найпрестижніших баскетбольних клубних турнірів "Черкаські Мавпи" і "Дніпро" здобули найважливіші перемоги.

У перших поєдинках двоматчевого протистояння за вихід у груповий етап черкащани були сильнішими за "Керавнос" (75:64), а "Дніпро" — за угорську "Альбу Фехервар" (94:78).

Чемпіон Суперліги Парі-Матч із Чекрас на паркеті Палацу спорту "Будівельник" дав бій іменитим кіпріотам. Провівши на рівних першу половину зустрічі, підопічні Максима Міхельсона після перерви накрутили темп і змогли організувати ривок 24:16. Цей момент став ключовим у матчі: зломлений "Керавнос" так і не зміг оговтатися, зазнавши заслуженої поразки.

Черкаські Мавпи — Керавнос

Читайте: Українські клуби "Черкаські Мавпи" і "Дніпро" вийшли у фінал кваліфікації Кубка Європи ФІБА

Володар Кубка України "Дніпро" здійснив справжній подвиг проти баскетболістів із Угорщини. Без шансів поступившись у першій десятихвилинці 20:32, дніпряни знесли суперника у другому відрізку.

Щільний захист, перехоплення і потужна гра Олександра Тимофієнка допомогли організувати ривок 13:3. Від такого нокдауну гості оговтатися не змогли. У третій і четвертій чвертях гравці "Дніпра" лише нарощували перевагу.

Дніпро — Альба Фехервар

Матчі-відповіді пройдуть через тиждень. 9 жовтня відбудеться матч "Альба Фехервар" — "Дніпро", а 10 жовтня "Керавнос" — "Черкаські Мавпи".

Нагадаємо, що "Черкаські Мавпи" і "Дніпро" нещодавно розіграли перший в історії Суперкубок України з баскетболу. У принциповій дуелі між чемпіоном країни і володарем Кубка, сильнішими виявилися гравці "Дніпра".