Збірна України з баскетболу обіграла Ізраїль

6,1 т.

Баскетбольна збірна команда України виграла контрольний поєдинок перед матчем відбору Кубка світу-2019 у ізраїльтян - 83:85.

Читайте: Повтори і бійки: ФІБА змінила правила баскетболу

З перших хвилин в старті збірної України вийшли Джетер - Пустозвонов - Конєв - Бобров - Кравцов. Наша команда вдало розпочала матч і, незважаючи на вісім втрат в дебюті гри, впевнено виграла стартову 10-хвилинку, йдеться в повідомленні прес-служби ФБУ.

У другій чверті українці продовжили грати на своєму рівні в нападі, але дозволили знайти свою гру в атаці суперникові.

У третій чверті команда Мурзіна продовжувала реалізовувати понад 69% спроб з середньої дистанції і реалізувала 7 з 14 спроб з-за дуги за підсумками 30 хвилин гри.

Початок заключної чверті знову виграли господарі. Однак наші зусиллями Кравцова і Пустового і їх міні-ривку 7:0, змогли втримати перевагу в матчі.

Ізраїль - Україна - 83:85 (7:20, 28:24, 21:21, 27:20)

Наступний матч команди зіграють 23 червня, але вже в закритому режимі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Київ в передчутті матчу відбору КМ-2019, який підопічні Мурзіна проведуть на паркеті столичного Палацу спорту 1 липня проти збірної Латвії.