/ Баскетбол

Як українки переможно стартували на КС U-23 з баскетболу 3х3: відео

4.7т Читати матеріал російською

Молодіжна збірна України з баскетболу 3х3 феєрично стартувала на Кубку світу серед дівчат, який проходить у Китаї. Наша команда у складі Олени Бойко, Єлизавети Митіної, Юлії Мусієнко та Вікторії Конде у першій зустрічі здобула драматичну перемогу над представницями Нідерландів — 16:14, а потім впевнено обіграла Казахстан - 15:7.

"Жовто-сині" під керівництвом головного тренера Володимира Холопова в перший день турніру продемонстрували яскравий баскетбол. У грі з голландками суперники йшли очко в очко, проте в другій половині зустрічі "помаранчевим" вдалося піти у відрив.

За дві хвилини до кінця перевага Нідерландів досягла п'яти очок. Однак зусиллями Вікторії Кондусь нашим дівчатам вдалося зробити неймовірний камбек і вийти вперед. За шість секунд до кінця українки прикро втратили м'яч на виході із зони, але суперникам не вдалося реалізувати свою атаку.

Матч з казашка пройшов для наших дівчат за зовсім іншим сценарієм. Перевага "жовто-синіх" в класі не викликало сумнівів протягом всієї гри. Характерним моментом можна назвати те, що свої перші очки суперниці українок набрали лише в середині періоду за рахунку 0:8.

Таким чином, після першого ігрового дня КМ збірна України захопила лідерство в групі В. Наступний матчі підопічні Холопова проведуть 5 вересня з Індонезією (9:30) і Білоруссю (11:00).

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України виграла "бронзу" жіночого Євробаскету 3х3.