Українки вийшли у чвертьфінал Євробаскету 3х3

9,2 т.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи, який з 14 по 16 вересня проходить в Бухаресті (Румунія). Підопічні Володимира Холопова обіграли команду Швейцарії (21:11), програли Іспанії (15:17) і посіли підсумкове друге місце в групі.

У матчі зі швейцарками українки відмінно увійшли в матч: Анна Ольховик потрапила два дальні кидки поспіль, чим деморалізувала суперниць. Після цього швейцарки набрали бал, проте одна з лідерів нашої збірної Христина Філевич додала ще очко з-під кільця.

Євробаскет 3х3

Деякий час на майданчику точилася рівна боротьба. Однак, неймовірна Анна Ольховик в цій грі була просто нестримною: українка реалізувала за гру п'ять двоочкових кидків з шести, на що суперниці не змогли протиставити нічого.

Читайте: Збірна України з баскетболу ефектно розбила Іспанію, зібравши повний Палац спорту

Завершальну крапку в матчі поставила Христина Філевич влучним дальнім після передачі тієї ж Ольховик.

Гра з Іспанією була набагато складніше. З третьої хвилини матчу українки дозволили суперницям вийти вперед і були в ролі наздоганяючих до останніх миттєвостей. За 30 секунд до кінця Ольховик зрівняла рахунок, але вирвати перемогу збірна України так і не змогла.

Незважаючи на поразку "синьо-жовті" кваліфікувалися в 1/4 фіналу, де зіграють з переможницями тріо С - це буде або Нідерланди або Румунія. Чвертьфінали пройдуть в неділю, 16 вересня.

Нагадаємо, що недавно українки виграли міжнародний турнір з баскетболу 3х3.