17 вересня • оновлено в 08:28

/ Баскетбол

Українки вийшли до чертьфіналу Світової серії з баскетболу 3х3

2.5т Читати матеріал російською

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 пробилася до чвертьфіналу Світової серії, матчі якої в ці дні приймає Дебрецен.

На груповому етапі "жовто-сині" здобули одну перемогу і зазнали двох поразок та з другого місця вийшли до плей-офф змагань.

жіноча збірна України з баскетболу 3х3

ФБУ

Наша команда у складі Ганни Зарицької, Євгенії Спітковської, Анни Ольховик та Христини Філевич спочатку зазнали поразки від іспанок (15:17), потім здолали білорусок (19:13) а у завершальному матчі групового етапу поступилися Італії з рахунком 18:21.

Підопічні Володимира Холопова у закрутці випередили збірні Білорусі та Італії, у яких також по одній перемозі. Іспанки виграли групу з трьома перемогами в активі. У чвертьфіналі турніру збірна України протистоятиме команді Швейцарії, яка в своїй групі посіла третє місце. Матч відбудеться 27 серпня о 19:40.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чоловіча збірна України дізналася розклад матчів відбору на Євробаскет-2021.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Баскетбол 3х3" на сайті "OBOZREVATEL".