Українець Лень провів фантастичний матч в НБА

20,6 т.

Український центровий "Атланта Хоукс" Олексій Лень не зміг допомогти своїй команді обіграти "Чикаго Буллз" в матчі НБА. При цьому баскетболіст збірної України показав другий результат точності в своїй команді.

Лень провів на майданчику майже 36 хвилин, за які приніс своїй команді 24 набраних очка. 9 з 12 кидків з гри українця досягли своєї мети. Наш баскетболіст чотири рази атакував кільце суперника з-за дуги і двічі м'яч зумів зробити це точно. Також Лень відзначився одним перехопленням і десятьма підбираннями, два з яких - в нападі.

Читайте: "Это сумасшествие": Лэнь высказался о войне в Украине

Поєдинок команди українця проти "биків" вийшов дуже напруженим. В основний час команди не виявили сильнішого: рахунок на табло був 124:124. За підсумками чотирьох овертаймів перемогу у зустрічі добули "Чикаго Буллз" - 161:168.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український центровий Олексій Лень не зміг допомогти своїй команді обіграти "Детройт Пістонс", в якому виступає ще один українець Святослав Михайлюк. "Атланта" в напруженому поєдинку програла своєму суперникові 122:125.