/ Баскетбол

Скандал у матчі з Росією: Україна стартувала на КС із баскетболу 3х3

28.1т Читати матеріал російською

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 стартувала на Кубку світу, який 18 червня розпочався в Амстердамі.

Наша команда на чолі з Олегом Юшкіним у першому матчі групового етапу була сильнішою за пуерториканців – 21:19, вирвавши перемогу за пів хвилини до кінця гри. А в другій зустрічі "завдяки" скандальному рішенню арбітрів поступилася Росії – 14:21.

Антон Давидюк, Олександр Сізов, Станіслав Тимофеєнко і Максим Закурдаєв у стартовому матчі з перших секунд зіткнулися із запеклим опором суперника. Вже через три хвилини гри українці записали в свої пасив чотири фоли.

Відпустивши пуерториканців на три бали, "жовто-синім" довелося вступити в силовий баскетбол. Однак завдяки дальнім влучанням Закурдаєва і Тимофеєнка нашим хлопцям вдалося вийти вперед.

За чотири хвилини до сирени наші заробили сьомий фол, у результаті чого північноамериканцям вдалося зрівняти рахунок. Але тут же Сізов і Тимофієнко знову зробили різницю "+3". Після цього українці змусили суперників фолити і відірвалися на шість пунктів.

За півтори хвилини до сирени Пуерто-Ріко здійснила неймовірний ривок 6:0, зрівнявши рахунок. На останніх секундах гра перетворилася в боротьбу нервів, у якій наші виявилися сильнішими.

Матч із росіянами почався з двох швидких фолів від суперників, що задало тон контактному баскетболу. Водночас "жовто-сині" пропускали представників РФ під свій щит, що вилилося у відставання в три очки.

У кінці першої половини гри українці зрівняли рахунок – 6:6. За чотири з половиною хвилини до кінця матчу наші хлопці вперше вийшли вперед. На сьомій хвилині гри судді ухвалили скандальне рішення покарати українців технічним фолом, причому в цей моменд на лінії штрафних був Станіслав Тимофеєнко.

Скандал у матчі з РФ: Україна стартувала на КС із баскетболу 3х3

Епізод серйозно вплинув на стан "жовто-синіх", які відпустили суперника у відрив і програли з різницею сім балів.

Наступні ігри групового етапу команда Олега Юшкіна проведе у четвер, 20 червня – об 11:50 з Естонією і о 14:50 з Монголією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вперше в історії Україна прийме матчі кваліфікації до Євробаскету 3х3.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Баскетбол 3х3" на сайті "OBOZREVATEL".