/ Баскетбол

У фантастичному матчі визначився чемпіон жіночої баскетбольної Суперліги

4.6т Читати матеріал російською

Київське "Динамо-НПУ" стало чемпіоном України з баскетболу серед жіночих команд. У четвертому матчі фінальної серії Суперліги команда Володимира Рижова в неймовірно драматичній боротьбі здолали сусідів із "Київ-Баскета" – 87:94.

"Київ-Баскет" - "Динамо-НПУ" 87:94 (25:20, 21:25, 16:21, 25:28)

"Київ-Баскет": Спітковська (11+9 підбирань +7 передач +4 перехоплення), Конде (19+6 підбирань +7 передач +5 втрат), Ольховик (19+6 підбирань +3 перехоплення), Бойко (0+2 підбирання +2 блок-шот), Любінець (24+6 підбирань) - старт; Афанасьєва (9+4 передачі), Колесніченко (5), Волошина, Рабчук.

"Динамо-НПУ": Фастова (2+5 передач), Морріссет (21+5 передач +4 перехоплення), Кіс (28+10 підбирань +12 передач +5 втрат), Карева (5), Пянтак (8) - старт; Цюбик, Тетерук (27+13 підбирань), Любарська (3).

Рахунок в серії - 1:3.

Суперники подарували вболівальникам абсолютно феєричний і результативний баскетбол. "Київ-Баскет", який був зобов'язаний перемагати, запропонувавши динамівкам швидку гру, що і стало причиною неймовірних подій на паркеті СК "Меридіан".

Спочатку підопічним Володимира Холопова вдалося заробити комфортну перевагу у вісім очок, однак починаючи з середини другої чверті "Динамо" вдалося пристосуватися до стилю суперника. Вже до великої перерви рахунок у грі зрівнявся, а у третій 10-хвилинці підопічні Рижова почали йти у відрив.

Київ-Баскет – Динамо-НПУ

ФБУ

За шість хвилин до фінальної сирени на майданчику трапився неймовірно скандальний епізод, за підсумками якого арбітри достроково відправили відпочивати ключових виконавиць команд – Спітковську у "Київ-Баскета" і Морріссет у "Динамо", які посварилися в ігровому моменті.

Цей момент вплинув на можливості ротації з боку тренерів, але на ході гри не позначився. Команди продовжували відповідати одна одній результативними атаками, але "Динамо" все ж зуміло дотиснути "Київ-Баскет" і довести серію до перемоги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федерація баскетболу України представила яскраве відео фіналу Суперліги Парі-Матч, який завершився перемогою "Хіміка".

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".