У фантастичному матчі визначився чемпіон жіночої баскетбольної Суперліги

10,2 т.

Київське "Динамо-НПУ" стало чемпіоном України з баскетболу серед жіночих команд. У четвертому матчі фінальної серії Суперліги команда Володимира Рижова в неймовірно драматичній боротьбі здолали сусідів із "Київ-Баскета" – 87:94.

Суперники подарували вболівальникам абсолютно феєричний і результативний баскетбол. "Київ-Баскет", який був зобов'язаний перемагати, запропонувавши динамівкам швидку гру, що і стало причиною неймовірних подій на паркеті СК "Меридіан".

Спочатку підопічним Володимира Холопова вдалося заробити комфортну перевагу у вісім очок, однак починаючи з середини другої чверті "Динамо" вдалося пристосуватися до стилю суперника. Вже до великої перерви рахунок у грі зрівнявся, а у третій 10-хвилинці підопічні Рижова почали йти у відрив.

Читайте: Українські чирлідерки запалили на фіналі Ліги чемпіонів ФІБА: яскраві фото

За шість хвилин до фінальної сирени на майданчику трапився неймовірно скандальний епізод, за підсумками якого арбітри достроково відправили відпочивати ключових виконавиць команд – Спітковську у "Київ-Баскета" і Морріссет у "Динамо", які посварилися в ігровому моменті.

Цей момент вплинув на можливості ротації з боку тренерів, але на ході гри не позначився. Команди продовжували відповідати одна одній результативними атаками, але "Динамо" все ж зуміло дотиснути "Київ-Баскет" і довести серію до перемоги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федерація баскетболу України представила яскраве відео фіналу Суперліги Парі-Матч, який завершився перемогою "Хіміка".