Драма в Черкасах: результати Суперліги Парі-Матч 20 березня

9,8 т.

Відбулися передостанні поєдинки регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. У першому з них "Київ-Баскет" у непростому матчі здолав "Дніпро" з рахунком 85:77.

Команді Євгена Мурзіна не терпілося взяти реванш у дніпрян за поразку в півфіналі Кубка України. Величезна кількість боротьби в поєдинку позначилася на рахунку. Столична команда більшу частину часу володіла невеликою перевагою, а віце-чемпіон України, включаючись у боротьбу, кілька разів виходив у лідери.

Читайте: "Всіх треба міняти": Бродський про збірну України, НОК і фейки

У перерві наставник киян Євген Мурзін знайшов потрібні слова, щоб мотивувати свою команду. У третій чверті "Київ-Баскет" почав діяти активніше і вперше в грі зробив різницю двозначною, щоправда, "Дніпро" тут же включився в боротьбу і відставання скоротив.

У заключній десятихвилинці гості суттєво додали і зуміли зрівняти рахунок, але кияни не дозволили супернику вийти вперед, тут же наростивши комфортну перевагу. У результаті столична команда, тримаючи руку на пульсі, впевнено довела зустріч до своєї перемоги.

Зустріч "Запоріжжя" й "Одеси" завершилася беззаперечною перемогою перших. Підопічні Валерія Плеханова здолали суперника з рахунком 96:87.

Перша чверть пройшла під диктовку одеситів, які, хоч із невеликою перевагою, але все ж вели в рахунку. Однак у другій десятихвилинці "Запоріжжя" зібралося і завдяки неймовірним діям в атаці відірвалося від суперника +15.

Після перерви одесити спробували включитися в боротьбу і відіграти величезне відставання, та запорожці не дозволили своєму суперникові розраховувати на успіх. Плеханов швидко повернув своїх підопічних у гру і допоміг їм своїми настановами відновити комфортну перевагу.

Одесити включилися в боротьбу в кінцівці зустрічі і неабияк попсували нерви господарям. Підопічним Олега Юшкіна майже вдалося нівелювати величезний гандикап суперника. Втім, незважаючи на всі старання, "Одеса" не зуміла відібрати перемогу в "Запоріжжя".

Ще один поєдинок Суперліги Парі-Матч, в якому билися "Черкаські Мавпи" і "Політехнік", завершився непростою перемогою харківської команди 89:91.

Невелику перевагу в першій десятихвилинці чемпіон України розгубив дуже швидко. Харків'яни у другій чверті перебрали гру під свій контроль і повели в рахунку. Команда Максима Міхельсона не справлялася зі швидкими атаками суперника і після великої перерви повністю віддала йому ініціативу. "Політехнік" зробив різницю в рахунку двозначною і, незважаючи на всі спроби "Мавп" наблизитися в рахунку, контролював гру і тут же відривався від опонента.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. Черкащани знайшли в собі сили і повернули інтригу в протистояння. Чемпіонам України вдалося зрівняти рахунок, правда, "Політехнік" тут же відірвався від суперника.

За хвилину до кінця зустрічі господарі знову відновили паритет і мали чудову нагоду порадувати свої трибуни, але точний кидок Грема і фатальний промах Отверченка відібрали перемогу у "Мавп".

У заключному поєдинку ігрового дня "Хімік" без проблем розібрався з "Миколаєвом". Матч у СК "Надія" завершився з рахунком 68:80.

Старт зустрічі гості з Южного відверто провалили, дозволивши супернику зробити швидкий ривок 10:0. Щоправда, "Хімік" до перерви включився в гру і зменшив відставання від суперника. У другій десятихвилинці южненці істотно додали, залишивши "корабел" далеко позаду. У підсумку "Миколаєву" так і не вдалося подолати прірву в 15 очок. Господарі боролися за перемогу в матчі і навіть зуміли повернути інтригу, але вийти вперед так і не змогли.

Заключні хвилини поєдинку проходили під диктовку "Хіміка", який відчайдушно боровся за лідерство в регулярному чемпіонаті. Южненці не дозволили супернику відібрати у них перемогу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у неймовірному драматичному поєдинку "Одеса" вирвала перемогу у "Черкаських Мавп". Зустріч Суперліги Парі-Матч в УСК "Одеса" завершилася з рахунком 88:85.