/ Баскетбол

Драма в Черкасах: результати Суперліги Парі-Матч 20 березня

4.5т Читати матеріал російською

Відбулися передостанні поєдинки регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. У першому з них "Київ-Баскет" у непростому матчі здолав "Дніпро" з рахунком 85:77.

Команді Євгена Мурзіна не терпілося взяти реванш у дніпрян за поразку в півфіналі Кубка України. Величезна кількість боротьби в поєдинку позначилася на рахунку. Столична команда більшу частину часу володіла невеликою перевагою, а віце-чемпіон України, включаючись у боротьбу, кілька разів виходив у лідери.

Київ-Баскет - Дніпро

ФБУ

У перерві наставник киян Євген Мурзін знайшов потрібні слова, щоб мотивувати свою команду. У третій чверті "Київ-Баскет" почав діяти активніше і вперше в грі зробив різницю двозначною, щоправда, "Дніпро" тут же включився в боротьбу і відставання скоротив.

У заключній десятихвилинці гості суттєво додали і зуміли зрівняти рахунок, але кияни не дозволили супернику вийти вперед, тут же наростивши комфортну перевагу. У результаті столична команда, тримаючи руку на пульсі, впевнено довела зустріч до своєї перемоги.

"Київ-Баскет" - "Дніпро" 85:77 (22:22 23:19, 22:20, 18:16)

"Київ-Баскет": Горобченко (12+6 підбирань +5 передач), Луценко (8), Крутоус (14), Нванкво (0+2 підбирання), Сандул (10+4 підбирання) - старт; Петров (14+6 підбирань), Крік (4), Носков (9), Челован (8), Латкович (6+6 передач).
"Дніпро": Мішула (16+5 передач), Вільховецький (4), Закурдаєв (10), Тимофієнко (13+6 підбирань), Натяжко (2) - старт; Фесенко (4+5 підбирань), Кушніров, Ревзін (11), Сизов (3+4 передачі), Глєбов (6+4 підбирання), Шундель (6+4 передачі), Кожем'якін.

Зустріч "Запоріжжя" й "Одеси" завершилася беззаперечною перемогою перших. Підопічні Валерія Плеханова здолали суперника з рахунком 96:87.

Перша чверть пройшла під диктовку одеситів, які, хоч із невеликою перевагою, але все ж вели в рахунку. Однак у другій десятихвилинці "Запоріжжя" зібралося і завдяки неймовірним діям в атаці відірвалося від суперника +15.

Після перерви одесити спробували включитися в боротьбу і відіграти величезне відставання, та запорожці не дозволили своєму суперникові розраховувати на успіх. Плеханов швидко повернув своїх підопічних у гру і допоміг їм своїми настановами відновити комфортну перевагу.

Одесити включилися в боротьбу в кінцівці зустрічі і неабияк попсували нерви господарям. Підопічним Олега Юшкіна майже вдалося нівелювати величезний гандикап суперника. Втім, незважаючи на всі старання, "Одеса" не зуміла відібрати перемогу в "Запоріжжя".

БК "Запоріжжя" – БК "Одеса" 96:87 (26:26, 26:11, 19:21, 25:29)
БК "Запоріжжя":
Холтон (15), Кондраков (10+6 передач), Мироненко (3), Хілл (8+8 підбирань), Преслі (8+8 підбирань) – старт; Трент (27+7 підбирань +4 передачі +3 перехоплення +2 блок-шота +4 втрати), Шевченко (21+5 підбирань), Овдеєнко (4+6 підбирань), Буц, Титов.
БК "Одеса": Мейсі (13+8 передач), Щепкін (7+4 передачі), Бєліков (9+5 підбирань +5 передач), Хелманіс (16+10 підбирань), Шеляковс (11+6 підбирань) – старт; Мартін (16+4 втрати), Пустозвонов (10), Ткачук (3+4 передачі), Новіков (2), Балабан.

Ще один поєдинок Суперліги Парі-Матч, в якому билися "Черкаські Мавпи" і "Політехнік", завершився непростою перемогою харківської команди 89:91.

Невелику перевагу в першій десятихвилинці чемпіон України розгубив дуже швидко. Харків'яни у другій чверті перебрали гру під свій контроль і повели в рахунку. Команда Максима Міхельсона не справлялася зі швидкими атаками суперника і після великої перерви повністю віддала йому ініціативу. "Політехнік" зробив різницю в рахунку двозначною і, незважаючи на всі спроби "Мавп" наблизитися в рахунку, контролював гру і тут же відривався від опонента.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. Черкащани знайшли в собі сили і повернули інтригу в протистояння. Чемпіонам України вдалося зрівняти рахунок, правда, "Політехнік" тут же відірвався від суперника.

За хвилину до кінця зустрічі господарі знову відновили паритет і мали чудову нагоду порадувати свої трибуни, але точний кидок Грема і фатальний промах Отверченка відібрали перемогу у "Мавп".

"Черкаські Мавпи" – "Політехнік" 89:91 (26:25, 17:26, 23:21 23:19)

"Черкаські Мавпи": Бояркін (3), Отверченко (11+4 передачі), Кольченко (14+4 передачі +4 втрати), Липовцев (8), Коуклі (20+6 підбирань +7 передач) – старт; Янг (24+10 передач +2 блок-шота), Скапінцев (4), Ткаченко (3+2 блок-шота), Чумаков (2), Нікс.

"Політехнік": Девіс (12+4 передачі +4 втрати), Чугунов (7), Кромер (21+9 передач), Рочняк (12+6 підбирань), Грем (25+14 підбирань +6 передач +3 перехоплення) – старт; Козлов (8), Завадський (6).

У заключному поєдинку ігрового дня "Хімік" без проблем розібрався з "Миколаєвом". Матч у СК "Надія" завершився з рахунком 68:80.

Старт зустрічі гості з Южного відверто провалили, дозволивши супернику зробити швидкий ривок 10:0. Щоправда, "Хімік" до перерви включився в гру і зменшив відставання від суперника. У другій десятихвилинці южненці істотно додали, залишивши "корабел" далеко позаду. У підсумку "Миколаєву" так і не вдалося подолати прірву в 15 очок. Господарі боролися за перемогу в матчі і навіть зуміли повернути інтригу, але вийти вперед так і не змогли.

Заключні хвилини поєдинку проходили під диктовку "Хіміка", який відчайдушно боровся за лідерство в регулярному чемпіонаті. Южненці не дозволили супернику відібрати у них перемогу.

"Миколаїв" – "Хімік" – 68:80 (17:13, 13:28 20:20 18:19)
"Миколаїв":
Зотов (9+4 передачі –4 втрати), Омоера (7+6 підбирань +4 передачі –5 втрат), Приймак (20+7 підбирань +3 блок-шота), Давидюк (9+2 блок-шоти), Адедіран (14+9 підбирань +4 передачі –4 втрати) – старт; Д.Бобров, Хохоник (1), Мусієнко, Тонченко (4+4 передачі), Анікієнко (4), Жуковський
"Хімік": Едвін (10+5 підбирань +4 передачі –6 втрат), Рябчук (13+6 перехоплень), Войналович (7+5 підбирань +3 блок-шота), Павлов (13+7 підбирань), К. Джонс (20+7 підбирань) – старт; Козак, Марченко (7), Антипов (6 +8 підбирань +2 блок-шота), Сидоров (4+4 передачі)

Як повідомляв OBOZREVATEL, у неймовірному драматичному поєдинку "Одеса" вирвала перемогу у "Черкаських Мавп". Зустріч Суперліги Парі-Матч в УСК "Одеса" завершилася з рахунком 88:85.