/ Баскетбол

"Миколаїв" дотиснув "Політехнік" у неймовірному поєдинку Суперліги Парі-Матч

2.1т Читати матеріал російською

"Миколаїв" у непростому поєдинку здобув перемогу над харківським "Політехніком" у грі Суперліги Парі-Матч із рахунком 75:77. Незважаючи на виїзний статус зустрічі, "корабели" зуміли вчетверте взяти верх над суперником у чемпіонаті України.

Господарі були налаштовані завоювати першу перемогу в новому сезоні і налаштувалися на безкомпромісну боротьбу, яка не вщухала на паркеті ПС "Локомотив" до фінальної сирени. "Миколаїв" успішно стартував у першій чверті, проте перед перервою розгубив перевагу, дозволивши супернику обіграти себе. Тим не менш, у другій десятихвилинці "корабели" повністю контролювали хід зустрічі і, хоча харків'янам кілька разів вдавалося зрівнювати рахунок, на велику перерву підопічні Віталія Чернія пішли в лідерах, правда їхня перевага становила лише один бал.

ФБУ

Відпочивши, команди продовжили непоступливу боротьбу на паркеті і з перемінним успіхом випереджали своїх суперників. До фінальної сирени питання переможця зустрічі залишалося актуальним, проте невпевнена гра "Політехніка" в атаці на останніх хвилинах дозволила "Миколаєву" тріумфувати в Харкові.

"Політехнік" - МБК "Миколаїв" 75:77 (17:20, 18:16, 23:20 17:21)

"Політехнік": Девіс (17+6 передач +4 перехоплення), Козлов (14+4 підбирання), Кромер (28+5 підбирань), Чугунов (8+4 підбирання), Рочняк (8+5 підбирань) - старт; Кузнецов, Савченко, Колотилов, Вуйович.

"Миколаїв": Зотов (10+4 передачі), Мусієнко (14), Онуфрієв (9), Жуковський (2), Анікієнко (10+5 підбирань) - старт; Тонченко (0+3 передачі), Давидюк (7), Бобров, Попов (11+8 підбирань), Адедіран (8+7 підбирань +5 передач), Приймак (6+4 підбирання), Хохоник.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Черкаські Мавпи" і "Дніпро" програли свої матчі в Кубку Європи ФІБА.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".