Лідер добув важку перемогу в Суперлізі Парі-Матч

5,7 т.

В Україні відбувся черговий матч регулярного сезону чемпіонату країни з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч. Лідер турнірної таблиці БК "Запоріжжя" зміг переламати хід поєдинку і переміг БК "Одесу" з рахунком 88:80.

"Одеса" почала матч з триочкової артпідготовки, відправивши в ціль п'ять дальніх кидків за стартову чверть. І в подальшому дальні кидки стали найгрізнiшою зброєю гостей, а їх лідером був Максим Пустозвонов за перші три чверті, який реалізував 6 атак з-за дуги з 6. По ходу першої половини одесити вели 14 очок, але у "Запоріжжя" знайшлися сили завдатиудар у відповідь .

Малик Трент і Майкл Холтон в звичному стилі замучили оборону суперника, і вже в третьому періоді їх команда вийшла вперед. А ключовим у зустрічі став ривок господарів 8: 0 на початку заключної десятихвилинки, всі очки на якому набрав Трент. Зупинити запорожців "Одесі" завадила зокрема дуже слабка реалізація штрафних.

Запоріжжя - Одеса - 88:80 (14:25, 22:16 26:22, 26:17)

Запоріжжя: Холтон (19 + 6 підбирань), Теряник (4), Мироненко (7), К. Хілл (15 + 6 підбирань), Д. Преслі (11 + 10 підборів) - старт; Буц (6 + 5 підборів + 4 передачі), Віт. Биков, Трент (26 + 7 підбирань + 9 передач + 3 перехоплення - 4 втрати), Тарасенко, Овдеєнко

Одеса: Ткачук (1 + 5 передач), Ал. Щепкін (4 - 4 втрати), Пустозвонов (20 + 6 підбирань + 4 передачі), Хелманіс (13 + 6 підбирань), Шеляковс (3) - старт; Вітолса (5), Бєліков (12 + 5 підбирань + 4 передачі), А. Прокопенко (16), Балабан (1), Новіков (5)

Нагадаємо, що напередодні "Дніпро" на останніх секундах вирвав перемогу у "Київ-Баскета " в Суперлізі Парі-Матч. Поєдинок на СК "Меридіан" завершився з рахунком 78:79.