/ Баскетбол

"Київ-Баскет" здобув вольову перемогу в Суперлізі Парі-Матч

3.5т
Читати матеріал російською

Столичний "Київ-Баскет" і МБК "Миколаїв" порадували вболівальників неймовірним за напруженням поєдинком регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

На паркеті київського ДС "Венето" господарі були сильнішими, здійснивши камбек, – 96:91.

Гості під керівництвом Віталія Чорнія з перших же хвилин матчу нав'язали супернику свою гру. До середини першої чверті "корабели" відірвалися від киян на десять пунктів.

Київ-Баскет – Миколаїв

ФБУ

Однак, втримати здобуту перевагу вони не змогли, і під кінець 15-ї хвилини гри "Київ-Баскет" зумів вирівняти становище. Після великої перерви гості знову почали йти у відрив і досягли позначки в "+7".

Наставник киян Айнарс Багатскіс блискавично відреагував на ситуацію овертаймом, що призвело до камбеку його команди. Завдяки результативній грі Сергія Павлова столична команда завершила третю чверть з рахунком 35:17 на свою користь.

"Київ-Баскет" – МБК "Миколаїв" 96:91 (22:23 17:23, 35:17, 22:28)
"Київ-Баскет": Классен (6+7 передач), Близнюк (19+5 підбирань), Пустозвонов (3+5 підбирань), Хілл (7), Коренюк (10+6 підбирань) - старт; Кондраков (8), Крутоус (7+5 підбирань), Павлов (22+8 підбирань +5 передач), Петров (14+7 підбирань +4 передачі).
"Миколаїв": Зотов (9+6 підбирань +5 передач), Пітерсон (21+9 підбирань +11 передач +4 перехоплення), Луценко (10+6 підбирань), Давидюк (4), Брістол (10+8 підбирань) - старт; Хохоник, Юрченко, Приймак (26+7 підбирань), Адедіран (11), Мещеряков.

Маючи перевагу в 13 пунктів, киянам вдалося не втратити перемогу і взяти реванш у суперника за поразку в листопаді минулого року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" здобув три перемоги поспіль на старті другого етапу Кубка Європи ФІБА.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".