"Київ-Баскет" здобув вольову перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Київ-Баскет – Миколаїв

Столичний "Київ-Баскет" і МБК "Миколаїв" порадували вболівальників неймовірним за напруженням поєдинком регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

На паркеті київського ДС "Венето" господарі були сильнішими, здійснивши камбек, – 96:91.

Гості під керівництвом Віталія Чорнія з перших же хвилин матчу нав'язали супернику свою гру. До середини першої чверті "корабели" відірвалися від киян на десять пунктів.

Читайте: Матч зірок Суперліги Парі-Матч: ФБУ представила яскраве промо

Однак, втримати здобуту перевагу вони не змогли, і під кінець 15-ї хвилини гри "Київ-Баскет" зумів вирівняти становище. Після великої перерви гості знову почали йти у відрив і досягли позначки в "+7".

Наставник киян Айнарс Багатскіс блискавично відреагував на ситуацію овертаймом, що призвело до камбеку його команди. Завдяки результативній грі Сергія Павлова столична команда завершила третю чверть з рахунком 35:17 на свою користь.

Маючи перевагу в 13 пунктів, киянам вдалося не втратити перемогу і взяти реванш у суперника за поразку в листопаді минулого року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" здобув три перемоги поспіль на старті другого етапу Кубка Європи ФІБА.