"Київ-Баскет" із сиреною здобув перемогу в 2-му турі Кубка Європи ФІБА

'Київ-Баскет' із сиреною здобув перемогу в 2-му турі Кубка Європи ФІБА

Столичний "Київ-Баскет" здобув драматичну перемогу в другому турі другого групового етапу Кубка Європи ФІБА.

Київ-Баскет – Керменд

На паркеті київського ДС "Венето" віцечемпіони України обіграли угорський "Керменд" – 80:78.

Українці впевнено розпочали зустріч, демонструючи чудову гру на периметрі. Гості намагалися оборонятися "зоною", але точні "трюльники" Максима Пустозвонова раз у раз розбивали їхній захист.

Піти далеко у відрив киянам заважала безвідповідальна гра під час передач. Безліч втрат для "Київ-Баскета" завершувалися швидкими проривами суперників.

У другій чверті перевага наших баскетболістів лише зросла. Потужна гра на щитах і відмінна точність дозволили піти на перерву, маючи в активі +8.

У другій половині ситуація на майданчику змінилася. Після рівної третьої чверті, в четвертій настав провал. Багато помилок і неточних кидків дозволили угорцям за три хвилини до кінця зрівняти рахунок.

Після цього почалася справжня гра нервів, яка завершилася феєрично. За 19 секунд рахунок був рівним 78:78, але Кейсі Шеферд, взявши на себе ініціативу, кидком практично з сиреною приніс перемогу українській команді.

Київ-Баскет (Україна) – Керменд (Угорщина) – 80:78 (24:18, 23:11, 18:17, 15:22)

Київ-Баскет: Шеферд (17+5 передач – 5 втрат), Близнюк (9+3 перехоплення – 4 втрати), К. Гілл (11+5 підбирань +4 передачі), Павлов (18+6 підбирань), Коренюк (4+5 підбирань) – старт; Крутоус (2), Пустозвонов (11), Едвін (4), Петров (4+4 передачі).

Кьорменді: Ф. Тернер (18+5 підбирань +6 передач), Д. Едвардс (13+5 передач), Ференц (12), Джордон Варнадо (9+6 підбирань +4 блокшоти), Тревіс Тейлор (22+9 підбирань) – старт; Такач, Кастраті (4 передачі), Дуразі (4), Немет

Читайте: Домашні матчі "Київ-Баскета" у Кубку Європи: купити квитки

Як повідомляв OBOZREVATEL, тиждень тому в нідерландському Зволле команда Айнарса Багатскіса в 1-му турі обіграла місцевий "Ландстеде Гаммерс" – 77:68.