/ Баскетбол

Вольові перемоги Києва та Черкас: результати Суперліги Парі-Матч

У Суперлізі Парі-Матч у неділю, 20 січня, відбулися чергові матчі регулярного сезону елітного баскетбольного чемпіонату України.

"Київ-Баскет" у напруженій кінцівці обіграв "Хімік" — 79:72, а "Черкаські Мавпи" здобули вольову перемогу над БК "Одесою" — 83:76.

Протягом усього поєдинку на паркеті точилася рівна боротьба. То одна, то інша команда виходила вперед, але більше 6 очок до четвертої чверті розриву не було.

Заключна десятихвилинка виявилася фатальною для лідируючих южненців. У гостей виявилося набагато більше сил, і зробивши ривок на старті четвертої чверті — 14:2, столичні баскетболісти оформили заслужену перемогу.

Хімік Київ-Баскет 72:79 (22:21 19:20, 13:13 18:25)

Хімік: Рябчук (14 + 5 підбирань), Едвін (14 + 10 підбирань + 7 передач + 2 блок-шота), Войналович, Джонс (14 + 11 підбирань), Павлов (12) — старт; Марченко (8), Антипов (6), Сидоров (4 + 4 передачі).

Київ-Баскет: Латковичі (11 + 6 підбирань + 6 передач), Луценко (5), Крутоус (17 + 5 підбирань), Сандул (13), Нванкво (10 + 9 підбирань) — старт; Крик (14), Петров (5 + 10 підбирань), Носков (4), Горобченко.

У матчі "Одеса" — "Черкаські Мавпи" господарі з перших хвилин заграли першим номером, повністю домінуючи на майданчику. Швидкі кинджальні проходи і точні кидки з периметра довели перевагу одеситів за підсумками першої чверті до 12 пунктів.

Після малої перерви черкащани прийшли в себе і стали поступово перехоплювати ініціативу. Перелом стався у четвертій чверті, коли блискуча гра Брендона Янга принесла його команді перемогу.

БК Одеса Черкаські Мавпи 76:83 (23:11, 16:25 21:21, 16:26)

БК Одеса: Вітолс (12), Пустозвонов (2), Балабан, Хелманіс (20 + 7 підбирань), Шеляковс (9) — старт; Щепкін (18), Бєліков (15 + 7 підбирань), Ткачук, Новиков, Скрипець.

Черкаські Мавпи: Бояркіна (0 + 4 втрати), Кольченко (22 + 6 підбирань + 4 передачі), Арнетт (5), Ткаченко (7 + 10 підбирань), Чумаков (13 + 9 підбирань) — старт; Янг (19), Нікс (15 + 5 підбирань), Отверченко (2), Руслов.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 18 січня у неймовірному поєдинку Суперліги Парі-Матч "Хімік" зумів обіграти "Черкаські Мавпи". Матч у ФСК "Олімп" завершився із рахунком 92:89.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".