"Київ-Баскет" розгромив "Черкаські Мавпи" в Суперлізі Парі-Матч

5,4 т.
'Київ-Баскет' розгромив 'Черкаські Мавпи' в Суперлізі Парі-Матч

"Київ-Баскет" розібрався з "Черкаськими Мавпами" в Суперлізі Парі-Матч. Столичні гості без проблем здолали суперника з рахунком 87:96.

Градус поєдинку додавав недавній інцидент в Кубку України. "Черкаські Мавпи" перемогли киян за підсумками двох чвертьфінальних ігор, проте в Фінал чотирьох так і не потрапили. Чемпіони України порушили регламент у матчі-відповіді, за що були покарані технічною поразкою.

Завдяки прекрасному стартовому ривку 0:7 "Київ-Баскет" забезпечив собі комфортну перевагу, яку грамотно утримував протягом усієї зустрічі. Великий внесок у результат столичної команди зробив Павло Крутоус, який блискуче діяв в атаці і за неповних десять хвилин записав до свого активу 12 очок. Наставник черкащан Максим Міхельсон шукав варіанти, щоб стримати натиск гостей, проте захист нічого не міг вдіяти з нападом киян. Завдяки прекрасній реалізації "Київ-Баскет" уже в кінцівці першої десятихвилинки зробив різницю двозначною.

Читайте: "Черкаські Мавпи" драматично програли "Дніпру" в Суперлізі Парі-Матч

У другій чверті ситуація кардинально не змінилася: "Мавпи" намагалися протистояти швидким атакам суперника, однак за 17 хвилин дозволили супернику розжитися 50-ма очками. Кияни впіймали свою гру і зуміли збільшити свою перевагу до великої перерви.

15-хвилинний відпочинок не змінив хід гри: націлений на перемогу "Київ-Баскет" продовжував домінувати на майданчику. Черкащани опустили руки і повністю вимкнулися з боротьби. Перед заключною чвертю різниця між командами становила 20 очок на користь киян. Наставник столичної команди Євген Мурзін постійно тримав руку на пульсі, так що фінальна десятихвилинка стала лише формальністю.

Однак саме в кінцівці зустрічі "Мавпи" "прокинулися". Господарі розпочали гру і почали потроху скорочувати відставання. Правда, поборотися за перемогу в протистоянні їм все ж не вдалося.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у стартовому матчі четвертого кола Суперліги Парі-Матч "Політехнік" сенсаційно обіграли "Дніпро". Харків'яни здолали віце-чемпіона України 80:73.