"Київ-Баскет" обіграв в гостях "Запоріжжя" в першому півфіналі Суперліги Парі-Матч

9,9 т.
'Київ-Баскет' обіграв в гостях 'Запоріжжя' в першому півфіналі Суперліги Парі-Матч

Столичний "Київ-Баскет" добув надважливу виїзну перемогу над "Запоріжжям" в першому матчі півфінальної серії в баскетбольній Суперлізі Парі-Матч. Неймовірно напружений поєдинок на паркеті Палацу спорту "Юність" завершився з рахунком – 86:94.

Запорожці, які виграли регулярний чемпіонат і сильно виглядають на своєму майданчику, вважалися фаворитами гри. Незважаючи на це, гості з перших хвилин взялися розбивати плани суперника на поєдинок.

Запоріжжя – Київ-Баскет

Кияни захопили лідерство в рахунку і на початку другої чверті мали перевагу в 12 очок. Підопічні Євгена Мурзіна діяли в улюбленій манері, нав'язавши "Запоріжжю" в'язкий баскетбол.

Читайте: "Швидше, ніж футбол": легіонер збірної України відзначив прогрес баскетболу в країні

Запорожье – Киев-Баскет

Господарям довелося терміново міняти план на гру. Валерій Плеханов змусив свою команду діяти швидко і це дало свої плоди: на початку третьої 10-хвилинки запорожцям вдалося мінімально повести в рахунку.

Після цього на майданчику почалися справжні гойдалки. Команди по черзі виходили вперед. Перед стартом вирішального періоду "Київ-Баскет" мав перевагу "+3".

Це стало плацдармом для невеликого ривка гостей 5 0. До того ж, дуже вчасними стали далекі влучання Горобченка та Петрова, який з 28 очками став найкращим снайпером гри.

Гості не підпускали суперника ближче, ніж на чотири пункти, і довели гру до підсумкової перемоги. Цей успіх став першим в сезоні для колективу Євгена Мурзіна на майданчику "Запоріжжя".

Наступна зустріч півфінальної серії до трьох перемог пройде в Запоріжжі 7 квітня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український баскетболіст Олексій Лень провів черговий феєричний матч в НБА.