/ Баскетбол

"Київ-Баскет" дотиснув чемпіона України: результати Суперліги Парі-Матч 3 листопада

3.4т Читати матеріал російською

"Київ-Баскет" в неймовірному поєдинку обіграв "Черкаські Мавпи" з рахунком 77:80. Столичній команді вдалося взяти реванш у чемпіона України за поразку в першому колі Суперліги Парі-Матч.

У напруженому старті поєдинку підопічні Максима Міхельсона провели дві прекрасних атаки і, надійно зігравши в захисті вийшли вперед. "Мавпи" ретельно розібрали свого суперника і не давали йому зробити попереду абсолютно нічого. Лише у другій чверті кияни почали включатися в гру і завдяки коригуванням дій від Євгена Мурзіна блискуче перевернули гру. На велику перерву "Київ-Баскет" йшов в якості лідера, випереджаючи суперника на 4 очки.

У третій чверті столичні гості продовжували тиснути суперника. Але "Мавпи" зуміли знайти в собі сили і дати гідну відсіч дебютанту Суперліги Парі-Матч і вирівняти гру. Проте неймовірні дії Моріса Крика, який набрав 7 очок поспіль, змусили Міхельсона брати тайм-аут. Та навіть після коректив наставника черкащан кияни продовжували збільшувати свою перевагу.

ФБУ

Заключна десятихвилинка зустрічі зберігала інтригу практично до фінальної сирени. "Київ-Баскет" володів невеликою перевагою, проте говорити про дострокову перемогу команди було зарано. Чемпіони України підбиралися до дебютанта, скорочуючи відрив. Щоб збити темп Євген Мурзін взяв тайм-аут, і це допомогло киянам заграти впевненіше і в підсумку довести поєдинок до перемоги. "Мавпи" нав'язали боротьбу і повернули інтригу в матчі завдяки далекій атаці Кольченко за 5 секунд до кінця зустрічі, але переграти суперника вдруге в сезоні не змогли.

"Черкаські Мавпи" - "Київ-Баскет" - 77:80 (17:11, 18:28, 17:21, 25:20)

"Черкаські Мавпи": Б. Янг (8 + 5 підбирань + 4 передачі - 5 втрат), Кольченко (12 + 4 передачі), Арнетт (6), Чумаков (11 + 2 блок-шота), Скапінцев (4 + 5 підбирань) - старт; Коклі (18 + 15 підбирань + 6 передач - 4 втрати), Отверченко (3), Ткаченко (15)

"Київ-Баскет": Крік (23 + 5 підбирань - 6 втрат), Луценко (8), Крутоус (11), Мангано (10 + 7 підбирань), Сандул (4 + 8 підбирань + 3 перехоплення) - старт; Челован (2), Петров (13 + 2 блок-шота), М. Горобченко, Носков (9)

У другому матчі Суперліги Парі-Матч "Миколаїв" завдав другої поразки в сезоні "Запоріжжя" з рахунком 60:57. Корабели в неймовірному протистоянні в кінцівці зустрічі дотиснули суперника.

Гості дуже швидко заволоділи ініціативою і, підтверджуючи свій статус лідера, впевнено вели гру. "Миколаєву" в якості наздоганяючого лише один раз вдалося зрівняти рахунок середині першої десятихвилинки, але запорожці дуже швидко повернули собі лідерство. З перевагою в 6 очок підопічні Плеханова пішли на маленьку перерву.

У другій чверті "Миколаїв" почав діяти активніше. Корабелам вдалося включитися і вирівняти гру. Господарі показали, що можуть і будуть боротися за результат і до великої перерви практично зрівняли рахунок 27:28.

Напруженість поєдинку передалася і на третю десятихвилинку. Команди діяли активно, не відпускаючи суперників, і не дивлячись на те, що практично весь цей час перевагою володіло "Запоріжжя", відірватися від кораблів на безпечну відстань гостям не вдавалося. В результаті найсильнішого командам довелося визначати в кінцівці зустрічі.

До самої фінальної сирени на паркеті ДС "Надія", який прийняв в останньому в цьому році матч Суперліги Парі-Матч, команди боролися за перемогу. За дві хвилини до кінця зустрічі рахунок поєдинку був рівним. Однак корабелам вдалася неймовірна кінцівка, завдяки якій вони записали в свій актив чергову перемогу в чемпіонаті України.

МБК "Миколаїв" - БК "Запоріжжя" 60:57 (14:20, 13: 8, 18:18, 15:11)

МБК "Миколаїв": Зотов (14 + 5 підбирань + 5 втрат), Мусієнко (8), Онуфрієв (3 + 8 підбирань + 3 перехоплення + 3 блок-шота), Жуковський, Аникиенко (8 + 7 підбирань) - старт; Попов (10 + 7 підбирань), Приймак (9 + 10 підборів), Адедіран (6), Хохоник (2), Бобров, Давидюк.

БК "Запоріжжя": Холтон (20 + 6 підбирань), Кондраков (2), Овдеєнко (5), Мироненко, Хілл (12 + 12 підбирань + 3 блок-шоти) - старт; Трент (12 + 4 передачі + 3 перехоплення + 4 втрати), Буц (4), Теряник (2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Хімік" в неймовірному поєдинку переміг БК "Одеса".

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".