/ Баскетбол

"Київ-Баскет" драматично програв в Суперлізі Парі-Матч

2.1т Читати матеріал російською

"Київ-Баскет" у напруженому поєдинку регулярного сезону чемпіонату України в Суперлізі Парі-Матч програв в гостях баскетбольному клубу "Запоріжжя". Зустріч на паркеті Палацу спорту "Юність" завершилася з рахунком 88:82.

ФБУ

Запорукою успіху "Запоріжжя" стало своєчасне пожвавлення в третій чверті. До цього гра проходила в рівній боротьбі, перша половина і зовсім закінчилася з рахунком 45:46, але на початку третьої десятихвилинки "Київ-Баскет" виглядав живіше і домігся переваги в 6-7 очок, змусивши Валерія Плеханова брати тайм-аути і активно тасувати склад.

До кінця чверті запоріжці вийшли з коми серією дальніх кидків: Холтон, Мироненко і Хілл потрапили найважливіші триочкові, миттєво скоротивши лідерство гостей і навіть повернувши перевагу собі.

У четвертій же чверті "Запоріжжя" продовжило домінувати на щитах зусиллями Хілла і Преслі, і збирати собі фоли. Одна проблема - запорожці їх не забивали. Лише 16 з 34 штрафних команди Плеханова припали в кільце. Однак Хілл і Холтон в ключові хвилини були точні з периметра і на різниці в рахунку це не позначилося.

За дві хвилини до кінця Холтон зробив рахунок 86:75 і, як здалося, закрив гру, однак дві втрати Маліка Трента і попадання Моріса Крика повернули інтригу. Втім, вона проіснувала всього 60 секунд: "Київ-Баскет" знову програв кілька підбирань на своєму щиті і затяжна атака Запоріжжя привела секундомір до нульової позначки.

Запоріжжя перериває серію з трьох поразок і йде на двотижневу перерву лідером Суперліги. "Київ-Баскет" після цієї гри напевно відправляється на трансферний ринок.

БК Запоріжжя - Київ-Баскет 88:82 (22:22 23:24 21:18 22:18)

Запоріжжя: Холтон (21 + 6 підбирань + 5 передач), Кондраков (10 + 4 передачі + 6 втрат), Мироненко (8), Хілл (19 + 15 підбирань + 4 перехоплення), Преслі (11 + 8 підбирань) - старт; Овдеєнко (3), Тарасенко (2 + 5 підбирань), Трент (14 + 5 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення).

Київ-Баскет: Крик (22 + 6 підбирань + 5 передач + 4 втрати), Луценко (5), Крутоус (17 + 7 передач), Сандул (4 + 5 підборів), Мангано (15 + 6 підбирань + 5 блок-шотів ) - старт; Челован (6 + 5 підборів), Носков (0 + 4 підбирання), Петров (13), Горобченко, Подковиров.

Після цієї гри Суперліга Парі-Матч бере перерву до 6 грудня, пов'язану з виступом збірної України у кваліфікації Кубка світу-2019.

У вересні наша збірна обіграла другу команду світового рейтингу - Іспанію. Перший матч другого етапу пройшов при заповнених трибунах київського Палацу спорту і завершився з рахунком 76:65.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".