Гравець збірної України допоміг своїй команді здобути важливу перемогу в США

1.8тЧитати новину російською

Український центровий "Фінікса" Олексій Лень допоміг своїй команді перервати серію з трьох поразок поспіль і здобути важливу перемогу над "Денвером" в матчі регулярної першості НБА - 100: 108.

Баскетболіст збірної України вийшов на заміну і провів на майданчику 21 хвилину, повністю зосередившись на захисних діях. За свій ігровий час уродженець Антрацита набрав 3 очки, потрапивши один двухочковий кидок і забивши один з двох штрафних.

Крім того, український гігант зібрав шість підбирань у захисті, віддав три передачі, здійснив одне перехоплення і поставив один блок-шот. У пасиві Алекс одна втрата і два фолу.

Денвер - Фінікс 100:108 (31:29, 19:31, 23:25 27:23)
Д: Мюррей (30 + 6 фолів), Харріс (16), Лайлс (15 + 7 підбирань), Йокіч (14 + 17 підбирань - 6 втрат), Чендлер (2) - старт; Джефферсон (5), Пламлі (1), Мудіай (6), Бізлі (3), Бартон (8), Крейг (0)
Ф: Букер (30), Уоррен (25), Юлис (3), Чендлер (3 + 9 підбирань), Бендер (3 + 8 підбирань) - старт; Джексон (16), Дадлі (3), Лень (3), Кена (16), Деніелс (6)

Всі результати 19 січня

Торонто - Сан-Антоніо 86:83 (17:18, 27:19, 19:23, 23:23)

Бруклін - Майамі 101:95 (21:24 22:29, 24:16, 34:26)

Мемфіс - Сакраменто 106:88 (30:17, 10:23 27:19, 39:29)

Детройт - Вашингтон 112:122 (29:19, 17:27, 28:45, 38:31)

Юта - Нью-Йорк 115:117 (25:22, 30:27, 23:36 37:32)

Лейкерс - Індіана 99:86 (18:25, 29:14, 27:27, 25:20)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Лень став співавтором драматичної перемоги в НБА.

Читайте всі новини по темі "НБА" на сайті "Обозреватель".