Драматичний виліт чемпіона: результати плей-офф Суперліги Парі-Матч 1 квітня

15,9 т.

БК "Запоріжжя" став другим півфіналістом Суперліги Парі-Матч. У вирішальній третій грі чвертьфінальної серії переможець "регулярки" драматично обіграв на своєму майданчику тепер уже колишнього чемпіона "Черкаські Мавпи" – 81:80.

Господарі вважалися беззаперечним фаворитом зустрічі в Палаці спорту "Юність" і з перших хвилин почали це доводити. Уже до кінцівки першого періоду підопічні Володимира Плеханова оформили двозначну перевагу над суперником.

Читайте: Українець Лень видав фантастичний матч в НБА

Однак гості тут же включилися у гру і почали поступово скорочувати відрив запорожців. Вже на початку другої половини "Мавпи" підібралися до суперника на відстань одного точного кидка. Як і в другій грі серії, черкащани відмінно діяли в захисті на периметрі, не даючи супернику атакувати своє кільце з-за дуги.

У кінцівці третьої 10-хвилинки "Мавпи" пропустили ривок "Запоріжжя" 9:0, що і стало ключовим фактором перемоги господарів. Гостям вдалося повернути інтригу, скоротивши рахунок за три хвилини до фінальної сирени до двох очок. Однак запоріжцям зуміли не дати суперникам перевести гру в овертайм і завершити серію в свою користь.

У паралельному матчі столичний "Київ-Баскет" дотиснув команду з Миколаєва, вигравши третій матч серії – 83:73.

Столичний колектив, незважаючи на статус фаворита, несподівано зіткнувся із запеклим опором суперника. Команди закінчили першу чверть з різницею в одне очко, а вже в другій підопічні Євгена Мурзіна проспали ривок "корабелів" – 0:9.

Дивно, але кияни практично тут же зуміли зрівняти рахунок, а з початком другої половини почали нарощувати перевагу в рахунку. У підсумку до кінця третьої 10-хвилинки столичний клуб прийшов з перевагою "+11".

Гостям вдалося повернутися в гру і за три хвилини до кінця гри "Миколаїв" програвав лише чотири бали, але кияни повернули собі комфортний 7-очковий відкрив і довели матч до перемоги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вихованець "Черкаських Мавп" Святослав Михайлюк викликав захват у тренера клубу НБА "Дейтройт Пістонс".