Драма в Києві. Результати Суперліги Парі-Матч 9 листопада

12,2 т.

У четвер, 9 листопада, в чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч відбулися три поєдинки. Центральною зустріччю дня став матч у Києві, де "корабели" дали справжній бій "Будівельнику", програвши всього чотири очки 79:83.

Гості з перших хвилин показали, що чемпіонові належить складна зустріч. Щільна гра в захисті і точність кидків "Миколаєва" нівелювали чудову гру легіонерів столичного клубу. Баскетболісти обох команд до останнього тримали інтригу.

Читайте: Відбулося жеребкування 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу

За півтори хвилини до кінця рахунок був рівний 75:75, після чого на паркеті розгорнулася справжня драма. Гравці "Миколаєва" здійснили дві втрати на рівному місці, за що були покарані точними кидками від "будівельників". Підсумок - складна перемога "Будівельника".

У другому матчі дня "Черкаські Мавпи" сповна реабілітувалися за поразки в Одесі, розгромивши вдома БК "Запоріжжя". Підопічні Максима Міхельсона не залишили каменя на камені від захисту "козаків" - 90:66.

Завершував програму ігрового дня поєдинок "БІПА" - "Дніпро". Володарі Кубка України розгромили одеситів 97:70.

Читайте: Кутикули. П'ятиразовий чемпіон НБА вразив незвичним заняттям на прес-конференції

Наступний ігровий матч-день в елітній баскетбольній першості нашої країни відбудеться 11 листопада. "Черкаські Мавпи" зіграють з "Миколаєвом", "Політехнік" прийме "БІПУ", "Будівельник" вирушить у гості до "Запоріжжя", а в Південному пройде битва лідерів між "Хіміком" і "Дніпром".

Нагадаємо, що в попередньому турі "Будівельник" без проблем розібрався з віце-чемпіоном України.