18 жовтня • оновлено в 20:21

/ Баскетбол

"Хімік" здобув другу перемогу над "Київ-Баскетом" у фіналі Суперліги Парі-Матч

5.5т Читати матеріал російською

Южненський "Хімік" здобув перемогу над столичним "Київ-Баскетом" у другому матчі фінальної серії Суперліги Парі-Матч.

Підопічні Віталія Степанівського подвоїли перевагу в загальному рахунку протистояння, виявившись сильнішими за опонента на паркеті палацу спорту "Юність" – 92:87.

Для киян було важливо відновити баланс у грі, якого команді дуже не вистачило в першому матчі. Столичній команді вдалося нав'язати супернику улюблений в'язкий баскетбол, що вилилося у невелику перевагу в рахунку.

Хімік – Київ-Баскет

ФБУ

Найцікавіше в поєдинку почалося після великої перерви. Киянам вдалося виграти третю 10-хвилинку з різницею в 12 пунктів і, здавалося, вбити інтригу.

Однак у вирішальній чверті "Хімік" ошелешив суперника ривком 12:0. У ці хвилини відмінно себе проявили американські легіонери южненців Едвін і Джонс, а Марченко двома точними влучаннями з-за дуги зумів зрівняти рахунок. Після цього на майданчику почалися справжні гойдалки, які привели команди до овертайму.

У додатковій 5-хвилинці суперники довгий час не могли розмочити рахунок. Першими перевагу заробили гості, але "хімікам" вистачило всього лише трьох результативних атак, щоб піти у відрив на п'ять балів. Гостям довелося вдатися до тактики фолів, яка успіху не принесла.

Третя гра фінальної серії пройде в Києві 25 квітня.

"Хімік" – "Київ-Баскет" 92:87 ОТ (20:19, 23:23 12:24, 23:12, 14:9)

"Хімік": Едвін (19+7 підбирань +6 передач +2 блок-шоти), Рябчук (5+4 перехоплення), Войналович (7), Джонс (25+15 підбирань), Павлов (12+7 підбирань) – старт; Сидоров (15+4 передачі), Марченко (9), Антипов, Ковальов, Козак.

"Київ-Баскет": Горобченко, Крик (20+5 підбирань +2 блок-шота), Крутоус (9+6 підбирань), Нванкво (8+5 підбирань), Сандул (2) – старт; Петров (23+19 підбирань +4 передачі), Носков (12), Латковичі (10), Луценко (3), Челован.

Рахунок у серії – 2:0.

У паралельній грі БК "Дніпро" зрівняв рахунок у серії за бронзові медалі із "Запоріжжям".

Команда Дениса Журавльова зуміла виправити ситуацію після беззастережної поразки в першій зустрічі і добути гостьову перемогу – 81:73.

Гості шокували суперника неймовірним стартовим ривком 14:1. Відмінно себе проявили лідери "Дніпра" Станіслав Тимофеєнко та Олександр Мішула, а також екс-капітан збірної України Кирило Фесенко.

Запоріжжя – Дніпро

ФБУ

Господарі одразу спробували відповісти своїми результативними діями, але дніпряни кожен раз вчасно гасили кураж суперника вдалими спробами з дальньої дистанції. За матч "синьо-біло-блакитні" реалізували 11 триочкових із 28.

Перед заключною чвертю гості мали перевагу в 11 очків, однак мало її не розгубили. "Запоріжжя" підібралося до суперника на відстань двох пунктів, але "Дніпро" в кінцівці відстояв свою перемогу.

"Запоріжжя" – "Дніпро" – 73:81 (21:28, 17:18, 18:21, 17:14)

"Запоріжжя": Холтон (7+9 підбирань +8 передач –4 втрати), Кондраков (11+5 підбирань +5 передач), Мироненко (3+2 блок-шоти), К. Хілл (13+11 підбирань), Преслі (7+5 підбирань) – старт; Шевченко (22+2 блок-шоти), Буц (4), Трент (2+5 підбирань), Овдеєнко (4)

"Дніпро": Мішула (24+5 передач), Закурдаєв (9), Глєбов (12+6 підбирань +5 передач +3 перехоплення), Тимофієнко (11+10 підборів), Фесенко (4+2 блок-шоти) – старт; Шундель (5), Ревзін (4+5 підбирань), Кожем'якін, Натяжко (6), Сизов (6)

Рахунок у серії: 1:1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Харкові виник гучний скандал із будівництвом ультрасучасного спорткомплексу.

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".