Упевнена перемога Києва: результати Суперліги Парі-Матч 3 листопада

10,1 т.

У неділю, 3 листопада, відбулися чергові два поєдинки в чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч. Київ-Баскет легко розібрався з гостями із Запоріжжя - 110:73.

Команда Айнарса Багатскіса не зазнала жодних проблем в матчі з бронзовим призером минулого чемпіонату Суперліги, а сам латвійський фахівець дав зіграти не менш десяти хвилин кожному, хто потрапили в заявку виконавців - включаючи юніорів Іллю Зайця і Олександра Сидорука.

Свій наступний матч кияни зіграють у вівторок, 5 листопада, в київському Палаці спорту проти чмок-Мінськ (квитки тут), а Запоріжжя 7 листопада вдома прийме Прометей.

Київ-Баскет - БК Запоріжжя 110:73 (30:18, 29:22, 30:16, 21:17)

Київ-Баскет: Шепард (15), Крутоус (12), Близнюк (5 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Павлов (17 + 8 підбирань + 4 блок-шота), Сандул (5 + 7 підборів) - старт ; Пустозвонов (18), Кондраков (14 + 5 передач), Едвін (9 + 7 передач), Петров (8 + 7 підбирань + 5 передач + 5 перехоплень), Хілл (7 + 5 підборів), Сидорук, Заєць.

БК Запоріжжя: Сталлворт (12 + 4 передачі), Рендольф (1), Німцеві (3), Шевченко (12), Сіммонс (18 + 8 підбирань) - старт; Титов (15), Міхєєв (5), Буц (4), Кожем'якін (3 + 4 втрати), Липовцев (0 + 4 передачі).

У другому матчі ігрового дня баскетбольний клуб Дніпро переміг вдома Одесу – 84:70.

Перша половина поєдинку пройшла за майже рівної боротьби. На початку господарі традиційно пішли вперед. Однак згодом одеситам вдалося переломити хід боротьби. Посприяли цьому проблеми дніпрян в захисті. Також господарі багато втрачали: 8 проти 1.

То ж після +6 в першій чверті, Дніпро на стільки ж відставав у другий 10-хвилинці. Втім, до великої перерви господарі вирівняли становище.

Лідером дніпрян у першій половині став Санон – 11 очок. Однак у гостей по стільки ж набрали одразу два гравці – Холовей та Прокопенко.

У перерві господарям вдалося розібратися з проблемами в захисті. Як наслідок, ривок на початку третьої чверті 11:0. Дніпро впевнено взяв гру під свій контроль. Гостям більше не вдалося бодай суттєво скоротити відставання. У підсумку в Дніпра очки набирали всі гравці, які виходили на майданчик.

У наступному поєдинку Дніпро грає 10 листопада вдома проти Хіміка. Одеса того ж дня гратиме в Харкові проти Соколів.

Дніпро - Одеса - 84:70 (26:23, 17:19, 20:10, 21:18)

3 листопада 2019 року. Дніпро. ДС "Шинник"

Дніпро: Дугат (5 + 3 перехоплення), Закурдаев (8), Сизов (9 + 4 передачі), Чумаков (7), Тимофієнко (3 + 8 підбирань) - старт; Шундель (4 + 5 передач), Корнієнко (12 + 10 підбирань + 2 блок-шота), Санон (18 + 6 підбирань), Коломойський (3), Глєбов (15 + 4 передачі)

Одеса: Артамонов (9 + 7 передач), Мессі (11 + 4 передачі), Носков (11 + 7 підбирань), Р. Браун (2), М. Холлоуей (13) - старт; А. Щепкін, Ткачук, В. Прокопенко (17 + 7 підбирань + 2 блок-шота), Фрізен (1), Новіков (6)

Новости Чемпіон України виграв непростий поєдинок в Суперлізі Парі-Матч

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні баскетбольні клуби "Черкаські Мавпи" і "Запоріжжя" видали неймовірно драматичний матч в черговий ігровий день Суперліги Парі-Матч.