"Черкаські Мавпи" в драматичній боротьбі вийшли в фінал Суперліги Парі-Матч

4.1тЧитати новину російською

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" в третьому півфінальному поєдинку чемпіонату України здобув драматичну перемогу над МБК "Миколаїв" і вийшов у фінал Суперліги Парі-Матч. Зустріч на паркеті СК "Надія" завершилася з рахунком 59:57.

Третій поєдинок між цими командами став справжньою окрасою півфінальній серії чемпіонату України. На відміну від перших двох зустрічей, "Миколаїв" з перших хвилин захопив ініціативу і лідирував в поєдинку. Господарі, яких підганяли заповненими трибунами, змогли нав'язати боротьбу фаворитові.

Розв'язка вийшла неймовірною. Гості завдяки влучним дальнім кидкам за кілька хвилин до кінця вперше в матчі вийшли вперед. Підопічні Володимира Поляха за 7 секунд до кінця основного часу поступалися 2 очка, але розумно розпорядитися м'ячем не змогли.

Півфінал. Серія до 3 перемог. матч №3

МБК "Миколаїв" - "Черкаські Мавпи" - 57:59 (16:12, 21:20, 12:15, 8:12)

Миколаїв: Тонченко (6 + 5 передач), Мусієнко (2), Онуфрієв (7 + 6 підборів), Носков (4 + 5 підбирань - 6 втрат), Давидюк (20 + 8 підбирань) - старт; Денис Іванов (5), Анікієнко, Жуковський, Хохоник (2), Попов (11 + 5 підбирань + 4 передачі - 4 втрати)

Черкаські Мавпи: Бояркін (5), Кольченко (5), І. Ткаченко (5 підбирань), Липовцев (6 + 6 підбирань + 4 перехоплення), Ш. Девіс (8 + 9 підборів + 4 передачі - 6 втрат) - старт; Конате (15), Конєв (20 + 9 підбирань + 3 блок-шота), Беллфілд (4 передачі)

Рахунок в серії: 0-3

Нагадаємо, що в першій грі півфіналу "Мавпи" виграли 91:78, а в другій - 83:54 .

16 квітня під другому півфіналі "Дніпро" зіграє третій матч серії проти "Хііміка". Початок о 18:00.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".