"Черкаські Мавпи" в чудовому стилі обіграли лідера Суперліги Парі-Матч

8,8 т.
Суперліга Парі-Матч

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 18 січня, відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. "Черкаські Мавпи" перервали 11-матчеву безпрограшну серію "Дніпра", обігравши лідера з рахунком 91:81

Зустріч пройшла в безкомпромісній боротьбі з великою кількістю єдиноборств. Господарі з перших секунд повели в рахунку і тримали позитивний очковий баланс до останньої секунди.

Читайте: Майстер штрафних: гравець збірної України зловив неймовірний кураж в матчі НБА - опубліковано відео

У паралельному матчі чемпіон України "Будівельник" легко розправився з гостями з Харкова. Зустріч проти "Політехніка" завершилася перемогою киян з рахунком 87:72.

Лише в середині першої чверті підопічні Володимира Коваля дали невелику слабинку, дозволивши гостям повести в рахунку. Надалі столичні баскетболісти повністю домінували на паркеті і довели гру до логічного завершення.

Елітна баскетбольна першість країни продовжиться в п'ятницю, 19 січня, матчами в Южному ("Хімік" - "Миколаїв", 18:00) та Одесі ("БІПА" - БК "Запоріжжя", 19:00)

Нагадаємо, що в неділю "Дніпро" з невеликими проблемами розправився з віце-чемпіоном, южненським "Хіміком" - 92:78.