Баскетболіст збірної України допоміг своїй команді здобути драматичну перемогу в NCAA

6,5 т.
Святослав Михайлюк

Атакуючий захисник "Канзасу" Святослав Михайлюк допоміг своїй команді здобути драматичну перемогу в Національній студентській лізі (NCAA). Баскетболіст збірної України вніс вагомий вклад в мінімальний тріумф "Джейхокс" над "Канзас Стейт" - 73:72.

20-річний вихованець "Черкаських Мавп" провів на майданчику 37 хвилин. За цей час Михайлюк зумів набрати 11 очок, (1/5 двоочкові, 3/6 триочкових), зробити два підбирання в захисті і віддати одну результативну передачу. У пасиві Свята дві втрати і чотири фоли.

НОВИНИ 20-річний українець Михайлюк встановив унікальний рекорд в США

Також черкащанин відзначився надзвичайно яскравим баззер - бітером: Свят реалізував три бали з восьми метрів на останній секунді другої чверті і тим самим зрівняв рахунок в матчі за підсумками першої половини.

Нагадаємо, напередодні "Обозреватель" повідомляв, що один з найперспективніших баскетболістів України перейшов в європейський клуб.