Збірна України сенсаційно обіграла Німеччину в товариському матчі

23,7 т.
збірна України з баскетболу

Чоловіча збірна України з баскетболу виграла свій перший контрольний поєдинок у рамках підготовки до кваліфікації Євробаскету-2017, перегравши на виїзді команду Німеччини - 83:77. Зазначимо, що до матчу експерти не дуже вірили в нашу команду - коефіцієнт на перемогу наших становив 3,40, а успіх господарів оцінювався котируванням 1,33.

На поєдинок проти п'ятикратних учасників Олімпійських ігор Євген Мурзін випустив у стартовій п'ятірці Дениса Лукашова, Руслана Отверченка, Володимира Конєва, В'ячеслава Боброва та Артема Пустового. Початок українська команда програла, дозволивши господарям зробити переконливий стартовий ривок 12:0.

Тільки на екваторі чверті перші очки нашій команді приніc Денис Лукашов. Привів партнерів у себе Олександр Мішула, набравши 11 з 15 командних очок у першій чверті. Енергія гравців, які увійшли в гру з лави, допомогла збірній України нівелювати відставання, а три очки під кінець першого періоду від Липового, залишила тільки два очки від переваги Бундестім.

Читайте: "Чоловічі відносини": капітан збірної України поставив крапку в конфлікті з Федерацією баскетболу

Вже на початку другого періоду Липовий, реалізувавши три штрафних, вперше в цьому матчі вивів українську збірну вперед. Після сумбурного початку в другій десятихвилинці нашим вдалося налагодити гру в обороні і зменшити кількість втрат на чужій половині майданчику.

Незважаючи на серйозні проблеми на щитах, "жовто-сині" за підсумками перших 20 хвилин зберегли всі шанси на успіх в матчі - 41:41.

Друга частина поєдинку почалася з ефектного кидка Боброва. Підопічні Мурзіна, діючи більш-менш стабільно в атаці, активним захистом на периметрі змусили суперника знизити відсоток дальніх влучань. Крім того наші хлопці налагодили гру під своїм щитом, дозволивши супернику набрати за третій період тільки 10 очок. На заключну перерву команда України пішла, маючи максимальний в цьому матчі шестиочковий гандикап.

На старті останньої десятихвилинки господарі помітно додали агресії в атаці, завдяки чому наблизилися до суперника на відстань одного точного кидка. Збірна України відповіла індвідуально діями Олександра Мішула, який після шикарного першого періоду своєчасно активізувався у кінцівці, реалізувавши декілька складних дальніх спроб.

Читайте: Корнієнко: збірна України буде намагатися з кожним днем ??додавати

Саме перестрілка через дуги стала ключовою в кінцівці матчу, а потужний постер-данк Боброва поставив емоційну крапку в цьому матчі. В останні хвилини поєдинку повернути втрачену перевагу збірна Німеччини не зуміла. Команда Євгена Мурзіна обіграла дворазових призерів чемпіонатів Європи в першому контрольному поєдинку літа 2016 - 83:77.

Товариський матч

Німеччина - Україна 77:83 (20:18, 21:23, 10:16, 26:26)

Як повідомляв "Обозреватель", збірні Німеччини та України вдруге зустрінуться в контрольному матчі 31 липня. Цей матч буде закритим для глядачів.