"Дніпро" з перемоги стартував у "бронзовій" серії чемпіонату України

2.3тЧитати новину російською

В Україні стартували матчі за третє місце чемпіонату країни з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч. У першій грі "бронзової" серії "Дніпро" на своєму паркеті переграв "Черкаських Мавп" - 91:77.

Господарі з перших хвилин володіли ініціативою, раз-по-раз відправляючи точні кидки в кошик суперника. Після великої перерви підопічні Максима Міхельсона спробували переламати хід поєдинку, проте в завершальній чверті щільний захист і високі швидкості від баскетболістів "Дніпра" не залишили шансів гостям.

"Дніпро" - "Черкаські Мавпи" 91:77 (22:16 25:23, 16:20, 28:18)

"Дніпро": Мішула (30+4 передачі), Закурдаев (4+5 підбирань), Глєбов (3+4 підбирання), Тимофієнко (20+7 підбирань +4 передачі), Загреба (7+5 підбирань) - старт; Вільховецький (4), Дзюба (6), Шундель (8), Шевченко, Ревзін (9+6 підбирань +6 передач), Місяць.

"Черкаські Мавпи": Бояркіна (0+7 передач), Сизов (8), Кольченко, Чумаков (10), Скапінцев (4) - старт; Кобець (8), Девіс (16+5 підбирань), Івшин (9), Ткаченко (5), русла, Тихонов (2).

Рахунок в серії - 1:0 .

Другий матч серії пройде в Дніпрі 30 квітня о 14:00.

Нагадаємо, що 29 квітня в Україні стартує фінал чоловічого чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч. Свою першу зустріч у серії до 3-х перемог проведуть "Будівельник" і "Хімік". Гра відбудеться у київському Палаці спорту. Початок о 19:00.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".