Україна драматично програла у чвертьфіналі Кубка світу з баскетболу

13,0 т.

Юнацька збірна України з баскетболу 3х3 не змогла пробитися в 1/2 фіналу на Кубку світу, який проходить у Китаї. Наша команда у складі Максима Дейна, Івана Місковця, Данила Хаблакова і Віталія Шорстка у чвертьфіналі в овертаймі програла Словенії 18:20.

Читайте: Фантастичний данк українського баскетболіста очолив топ-5 Кубка світу

Поєдинок розпочався в швидкому темпі з точних дальніх атак. Словенські баскетболісти перевершували наших співвітчизників за швидкістю і після декількох гострих проходів повели в рахунку 5:7.

Українці намагалися обіграти один в один суперника, але упиралися в щільний захист, що не дозволяло набирати бали. До середини зустрічі обороти впали і точилася вперта боротьба очко в очко, де Україна була в ролі наздоганяючої.

На 6-й хвилині гравці збірної України допустили поспіль три втрати, за які одразу були покарані точними кидками (8:15). "Синьо-жовті" намагалися повернутися в гру і змогли з сиреною перевести матч в овертайм, однак у додатковий час словенці точним двоочковим здобули все-таки перемогу.

pic.twitter.com/ExGPF2ZRjA

- Олена (@glabob)

2 липня 2017 р

Як повідомляв "Обозреватель", національна збірна України дізналася про суперників на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3, який пройде з 7 по 9 липня в Амстердамі.