Україна влаштувала матч-трилер з Іспанією на чемпіонаті Європи

3,6 т.

Збірна України (U-18) програла другий матч на юніорському чемпіонаті Європи з баскетболу, який проходить в Греції. Наша команда в напруженому поєдинку поступилася Іспанії - 68:70 (16:19, 16:15, 15:21, 21:15). Обидві команди активно почали зустріч і перші хвилини гри проходили на зустрічних курсах. Підопічні Віталія Усенка на рівних боролися суперником і на велику перерву пішли з відставанням всього 2 очки.

Читайте: Україна - Іспанія: дивитися відео матчу Євробаскету U-18

Третій період виявився провальним для українців, однак у вирішальній десятихвилинці наші баскетболісти зібралися і змусили іспанців нервувати. За хвилину до фінальної сирени Україна програвала всього 3 очки, але нерви і прикрі втрати м'яча під чужим кільцем не дозволили нашим дотиснути опонента. Нагадаємо, Україна драматично стартувала на чемпіонаті Європи , поступившись Чехії. Наступний поєдинок наша збірна проведе в суботу 25 липня проти Франції. Початок зустрічі о 16:45.