Український баскетболіст допоміг своїй команді здобути яскраву перемогу в NCAA

9,6 т.
Святослав Михайлюк

Український баскетболіст Святослав Михайлюк провів черговий успішний матч в Національній студентській лізі США (NCAA). Наш співвітчизник допоміг "Канзасу" здобути ефектну перемогу над "Сієною" - 85:65.

19-річний атакуючий захисник вийшов на паркет з лавки запасних і провів на майданчику 19 хвилин. За цей час Михайлюк зумів набрати 8 очок (реалізував 1/3 двоочкових, 2/4 триочкових), зробивши при цьому один підбір і віддавши одну результативну передачу. У пасиві Свята одна втрата.

Читайте: Українець Михайлюк показав відмінну гру на старті чемпіонату NCAA

NCAA

Канзас - Сієна 86:65 (40:30, 45:36)

Канзас: Мейсон (18), Брегг (15 + 11 підбирань), Грем (13 + 9 передач), Вік (12 + 8 підбирань), Джексон (11 + 5 підбирань).

Сієна: Райт (25 + 5 передач), Огуніємі (19 + 5 підбирань + 4 блок-шоти), Річард (10)

Ще один українець у NCAA - Богдан Близнюк - зіграв свій черговий матч днем ??раніше. Його "Південний Вашингтон" поступився "Техасу" з рахунком 52:85. Проте Богдан може занести цю зустріч собі в актив. За 36 хвилин на паркеті Близнюк забив майже половину від усіх очок своєї команди - 22 бали (9/16, 1/5), зробивши 5 підбирань.

Нагадаємо, раніше українець допоміг своїй команді здобути важку перемогу в NCAA.